Містянам презентували перший етап проекту «Промприлад. Реновація».

 

Сьогодні, 5 березня, в будівлі колишнього заводу «Промприлад» презентували пілотну частину проекту «Промприлад. Реновація» – реконструйований 3-й поверх заводу, передає Галка.

 

«Ми думали, як подивитися на цю територію у сучасний спосіб. Тут можна поєднувати старі та нові корпуси, облаштувати хостел, харчові заклади та інші майданчики», – розповів керівник платформи «Тепле місто» Юрій Филюк.

 

Голова правління ГО «Інша освіта» Оля Дятел повідомила, що тут працюватимуть у напрямах освіти, мистецтва, нової економіки й урбаністики.

 

«Реновація – це новий зміст цього простору. Простір дає новий сенс для міста», – зазначила вона.

 

Тут вже працює коворкінг та конференц-зал, дооблаштовують крафтові майстерні, офіси, зокрема управління інвестиційної політики, галерею, танцювальну школу, дитячий простір, кафе, розташують освітні програми тощо. Особливої уваги заслуговує Fab Lab – майбутня майстерня з обладнанням для роботи з деревом, металом, 3D-принтерами. Тут буде зона для навчання та швейна майстерня.

 

«До проекту долучилилися не тільки громадські організації, а й місцева влада. Така кооперація може давати найбільший ефект для розвитку міста», – зазначив Юрій Филюк.

 

Проект реалізовують «Тепле місто», «Інша освіта», «МітОст», ПАКТ Україна, Івано-Франківська міська рада та інші.

 

Приміщення площею 1732,8 м2 запрацює у тестовому режимі з 6 березня. Роботи з реконструкції тривали дев’ять місяців.


"Промприлад. Реновація". Фото: Галка

05.03.2018