В Івано-Франківську оголосили переможців «Малих ґрантів Теплого міста».

 

В Івано-Франківську чотири проекти стали переможцями літньої хвилі програми «Малі ґранти Теплого міста». Про це повідомляє Галка.

 

На конкурс, що тривав протягом 29 квітня – 29 травня, подали 13 проектів. У шорт-лист «Малих ґрантів» увійшло 6 проектів, а після співбесіди з незалежною комісією відібрано чотири команди. Загальний бюджет хвилі становив 79950 гривень.

 

Отже, ґрантову підтримку отримали проекти:

 

Конференція TEDxIvanoFrankivsk від ініціативна групи ГО «Тедекс Івано-Франківськ», що має на меті мотивувати учасників конференції до втілення власних амбітних ідей задля їхньої подальшої активної участі у розвитку міста.

 

Мистецький благодійний проект «На_шапку» від ГО «Громадська ініціатива Галичини», що має на меті збір благодійних внесків на закупівлю медикаментів та обладнання в онкогематологічне відділення Івано-Франківської обласної дитячої лікарні під час проведення серії мистецьких заходів.

 

Районизація від Куфер. Медіа, що має на меті розповісти мешканцям Івано-Франківська про його мікрорайони, сприяти децентралізації міста (різноманітні події/атракції відбуваються не лише в центрі).

 

Курс української мови від платформи НульОдин, що має на меті сприяння старту освітньої платформи НульОдин, котра прагне перетворити шкільну освіту на новий ефективний онлайн-формат, що розвиватиме освітні курси шкільної програми та необхідні в сучасному світі компетенції учнів.

 

Додамо, що фонд підтримки проектів «Малі ґранти Теплого міста» формується з внесків 57 компаній – партнерів платформи «Тепле місто». Оцінювання проводить незалежна комісія, яка збирається окремо під кожну хвилю. В неї входять активні містяни, лідери думок, представники адміністрації та бізнесу, а також переможці попередніх хвиль ґрантової програми.

 

Програму «Малі ґранти Теплого міста» платформа «Тепле місто» започаткувала для підтримки прогресивних міських ініціатив у 2015 році. За час існування програми фінансову підтримку отримав 51 проект. Наступна хвиля «Малих ґрантів» стартує 24 серпня.

01.07.2019