На фасаді Ратуші вивісили банер на підтримку українського Криму.

 

Сьогодні, 26 лютого, минає 4 роки від дня окупації Кримського півострова Росією. У цей день на фасаді львівської Ратуші вивісили банер з написом «Крим – це Україна», повідомив активіст, співзасновник Крим_SOS Алім Алієв.


Львівська Ратуша 26-го лютого. Фото: Facebook/Алім Алієв

 

«У євреїв є термін «аріїзація пам'яті» – вбивати не тільки фізично, а знищувати тотально історію та культуру народу (вони його використовують щодо нацистів у ІІ Світовій війні). Сьогодні рівно чотири роки, коли такі процеси відбуваються щодо кримськотатарського народу з боку російських окупантів у Криму. На нашій батьківщині не тільки вбивають і викрадають людей, саджають у тюрми та постійно проводять обшуки у будинках, а ще знищують пам'ятки, як-от Ханський палац у Бахчисараї, чи перешкоджають збереженню і розвитку кримськотатарської і української мов.

 

26 лютого 2014 року почалась окупація. Але її чекає неодмінний кінець. Сьогодні наше завдання – зберігати свою ідентичність та той нервовий зв'язок, який існує між Кримом та континентальною Україною, а також бути спроможними збудувати нетоксичні демократичні інституції на півострові після деокупації.

 

Я не романтик, я просто знаю, що ми обов'язково повернемось на свою землю.

 

P.S. Підтримка друзів та однодумців завжди важлива. Сьогодні на Ратуші у Львові був вивішений такий банер, а о 18 год. на Майдані Незалежності пройде мітинг солідарності з Кримом», – написав він.

26.02.2018