За місяць щеплення від кору отримали 8,8 тис. дітей.

 

Від початку 2018 року на кір у Львові захворіли 250 людей, з яких 193 – діти. Щеплення від кору в поліклініках міста з 15 січня зробили 8 800 дітям, повідомили у Львівському міському відділі ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України», інформує прес-служба Львівської міськради.

 

«Надійним захистом від кору є вакцинація. Бо навіть якщо людина все-таки захворіє на кір, а це може трапитись тоді, коли вона щеплена один раз або не пройшла ревакцинації, то завжди переносить інфекцію в легкій формі, без ускладнень. В той час у тих людей, які не вакциновані жодного разу, захворювання може протікати у важкій формі, яка вимагатиме обов’язкової госпіталізації, і можуть бути такі ускладнення, як пневмонія, енцефаліт – доволі загрозливі ураження дитячого чи дорослого організму. Тому ще раз закликаємо львів’ян вакцинуватись від кору», – розповіла Олена Баворовська, головний позаштатний спеціаліст з епідеміології управління охорони здоров’я ЛМР.

 

Вона додала, що серед людей, які захворіли на кір у Львові, 29% були щеплені. Проте захворювання у них проходило у легкій формі.

14.02.2018