Сьогодні, 9 лютого, першою з українських спортсменів свої змагання на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх в південнокорейському Пхьончхані розпочала фристайлістка Тетяна Петрова, інформує прес-служба НОК.

 

Саме Тетяна Петрова з Івано-Франківщини є першою українкою за роки Незалежності, яка стартувала в такій дисципліні, як могул.

 

Загалом на Іграх-2018 в могулі змагаються 30 найкращих за рейтингом спортсменок світу.

 

За підсумками першої кваліфікації, що відбулася сьогодні, топ-10 фристалійсток вийшли у фінал, а ще 20 дівчат, серед яких і наша Тетяна Петрова, матимуть шанс поборотися за вихід до фінальної частини змагань у наступному кваліфікаційному раунді.

 

«Звичайно, засмучена, що не вдалося потрапити одразу до фіналу. Завжди хочеться показувати ще кращий й кращий результат. Ми з тренером зробили велику роботу, пройшли непростий шлях, щоб потрапити на Олімпійські ігри. Для мене велике досягнення, що я тут, й для мене велика приємність бути першою українкою в могулі на Олімпійських іграх. Сьогодні дійсно було важко впоратися з хвилюванням й психологічно вистояти», – прокоментувала Тетяна Петрова.

 

Наступний етап змагань у могулі серед жінок відбудеться у неділю, 11 лютого. Цього дня спортсменки розіграють й комплекти нагород.

09.02.2018