Сьогодні, 22 січня, мешканці Галичини відзначили День Соборності створенням символічних «живих ланцюгів».
Так, у Львові в парку «Погулянка» відбулася молодіжна акція «Міст єдності» з нагоди 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки та Дня Соборності України, передає прес-служба ЛОДА.
Міст єднання у Львові. Фото: ЛОДА
Учнівська та студентська молодь розгорнула полотно, де написали імена Героїв України, опісля молоді люди прикрасили міст над алеєю у парку синьо-жовтими стрічками.
Також спільно розгорнули національний стяг і виконали Державний гімн України.
В Івано-Франківську до Дня Соборності України провели яскраву акцію на центральному проспекті, передає ГК. Десятки івано-франківців утворили на «живий ланцюг», а також випустили в небо сотню жовтих та блакитних повітряних кульок. Учасники акції разом виконали національний гімн.
Акція до Дня Соборності в Івано-Франківську. Фото: ГК.
Уже традиційно мешканці Тернопільської та Хмельницької областей провели свято на межі двох областей по річці Збруч, де колись пролягав кордон між Австро-Угорщиною та Російською імперією, передає Терен.
Єднання на Збручі на межі Тернопілля та Хмельниччини. Фото: Терен