Відвідувачі Sport Life подали на клуб позов до суду.

 

Відвідувачі клубу Sport Life у Львові на Сихові (вул. Зубрівська, 38) подали позов до суду через те, що тренер відмовився обслуговувати 8-річну дитину українською мовою, розповів відомий борець за українську мову Святослав Літинський, передає Zaxid.net.

 

«Батьки дівчинки купили абонемент у спортивному клубі і записали її на сквош. Виявилося, що тренер проводить заняття лише російською, на прохання батьків говорити українською – відмовляє, що порушує законодавство України», – розповів Святослав Літинський.

 

За його словами, батьки мають кілька письмових відмов від клубу про те, що викладач не переходитиме на українську. Відтак Святослав Літинський допоміг родині скласти позов на клуб, який скерували до Сихівського суду. Коли саме відбудеться судове засідання, наразі невідомо.

 

Як розповіла Олександра Сивак (бабуся дівчинки, яка відвідує гурток сквошу), в Sport Life онука почала ходити у вересні 2017 року, відтоді вони борються за можливість навчатися українською.

 

«Ми не раз підходили до тренера з проханням говорити державною мовою, бо онука розуміє не всі терміни. Він відповідає, що перейде на українську лише на індивідуальному занятті, на груповому ж говоритиме російською, бо так йому зручніше», – розповіла Олександра Сивак.

22.01.2018