Дуже теплі свята

 

 

Цьогорічна зима буде теплішою, ніж всі попередні. Принаймні про це свідчать довгострокові прогнози синоптиків, які стверджують, що і січень, і лютий покаже нам температуру повітря на кілька градусів вищу за середньостатистичну історичну норму.

 

 

На Святвечір та Різдво позначки термометрів показуватимуть більш як +10°C  вдень. Але після 7 січня температура щодня потрохи знижуватиметься, а на Маланки вже буде майже зимно — гідрометеоцентри обіцяють 12-13 січня навіть -2°C.

 

Від 14 січня і аж до 24 січня запанує відносне тепло: денна температура стрибатиме в вузькому коридорі +3 — +5°C. Отже, любителям пірнути в ополонку на Водохреща робити це буде не надто дошкульно – безпосередньо 18 січня прогнозують денні +3°C. Далі знову злегка позимніє, але лише на кілька днів, коли буде 0°C — +2°C.

 

На кінець місяця – з 29 січня і до початку лютого – плюсові температури, але не більш як +5°C.

 

Зрештою, синоптики не заповідають морозів і до кінця зими: лютий-2018 має бути дещо теплішим за середньостатистичний лютий, особливо в другій своїй половині. Хоча, щиро кажучи, передбачуваність довготермінових (більш як двах тижні) прогнозів бажала би бути ліпшою, і груднева погода — тому свідчення.

 

04.01.2018