МЗС РФ звинуватило США у "перетині меж" через рішення постачати зброю Україні.

 

Міністерство закордонних справ Росії погрожує ескалацією внаслідок рішення Сполучених Штатів Америки надати Україні летальне озброєння.

 

Про це йдеться у коментарі заступника міністра закордонних справ Росії Сєрґєя Рябкова, поширеному на офіційному сайті МЗС РФ.

 

"США у певному сенсі перетнули межу, оголосивши про намір передавати Україні озброєння прямої дії ураження. Тепер уже не в рамках комерційних контрактів, що американські компанії потайки роблять давно, а через державну лінію. "Для початку" заговорили про ракетні комплекси "Джавелін". Питання: що далі? В будь-якому разі, американська зброя здатна спричинити до нових жертв у сусідній з нами країні, до чого ми не можемо залишитися байдужими", – заявив Рябков.

 

"Відігравши декілька років тому активну роль в організації державного перевороту в Києві, ніжно леліячи "майданну владу", коли вона забороняла російську мову і бомбила тих, хто не забажав стати під бандерівські знамена, сьогодні США явно штовхають її на нове кровопролиття. Київські реваншисти і так щоденно обстрілюють Донбас, не бажаючи вести мирні переговори і мріючи силою розправитися з непокірним населенням. І США вирішили дати їм для цього зброю", – надувся заступник Сєрґєя Лаврова.

 

Представник МЗС вважає, що заклики до американських політиків отямитися – "пуста справа", бо русофобія настільки залила їм очі, "що вони радісно аплодують карателям із українських націоналістичних батальйонів". Рябков вважає, що США тепер "ніякий не посередник", а "спільник у розпалюванні війни".

 

25.12.2017