Домініканський костел реставруватимуть.

 

Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради 6 грудня уклало договір на ремонтно-реставраційні роботи з приватним підприємством «Володар-Маркет» на суму понад 9 млн грн, ідеться на сайті Prozorro, інформують Наші гроші.

 

Йдеться про реставрацію костелу Домініканців з келіями. Закупівля відбулась за переговорною процедурою, тобто без конкурсу. В обґрунтуванні зазначено, що торги проводили двічі, проте не було достатньої кількості учасників. Насправді їх проводили тричі. Під час одних із торгів зголосилися до участі двоє учасників, «Володар-Маркет» та «Арка-Пік», проте пропозиції обох відхилили через невідповідність тендерній документації.

 

Згідно з кошторисом, на соборі планують замінити покрівлю, відреставрувати вікна та здійснити оздоблення храму особливої складності, обробити всі поверхні вогнетривкою речовиною.

 

За договірною ціною витрати фірми на зарплату становитимуть 1,59 млн грн (17% від суми), а прибуток — 129 тис. грн (1,43%).

 

ПП «Володар-Маркет» зареєстроване у Винниках і належить Надії Мелеті. Впродовж 2017 року підприємство отримало замовлень на 23 млн грн переважно від Управління охорони історичного середовища та Департаменту архітектури та розвитку містобудування. Зокрема, фірма виконувала роботи з реставрації музею Пінзеля та купола будівлі шпиталю на вулиці Рапапорта. Зараз це підприємство також займається реконструкцією Театру імені Леся Курбаса та Чорної кам’яниці на площі Ринок.

14.12.2017