Поліція упіймала викрадачів людей.

 

Слідче управління ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області розслідує кримінальне провадження, передбачене ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ч.2 ст.317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, інформує прес-служба управління.

 

«Під час проведення санкціонованих обшуків у будинках, що розташовані в Івано-Франківську, виявлено низку осіб, яких незаконно утримували в замкнутому приміщенні з корисливих мотивів. Потерпілими були, як правило, жителі міста та області. Вказаних осіб звільнено з місць, де їх незаконно утримували, та доправлено по місцю проживання», – ідеться в повідомленні.

 

Як було встановлено, вище вказаних осіб утримували у будинках під приводом примусового лікування від алкогольної та наркотичної залежності.

 

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5-ти років або позбавлення волі на той самий строк.

11.12.2017