Заступника командира 92-ї бригади госпіталізували після сутички з командиром.

 

Командування Збройних сил України підтвердило інформацію про те, що в 92-й окремій механізованій бригаді відбувся конфлікт між двома чільними офіцерами. 

 

"У 92 окремій механізованій бригаді проводиться службове розслідування за фактом конфліктної ситуації, яка виникла між двома офіцерами бригади. За результатами службового розслідування буде ухвалено правове рішення", – ідеться у повідомленні Оперативного командування "Схід" ЗСУ у Facebook.

 

Військовий комісар Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін сказав аґенції "Укрінформ", що учасниками конфлікту були командир бригади, а також його заступник.

 

"Для всіх, хто в темі, конфлікт і його обставини стали страшною новиною. Знаю обох, заступника – він полковник – знаю не менш 10 років, він завжди характеризувався дуже добре. Самого комбрига, він підполковник, знаю набагато менше, до півроку – після того, як він, учасник АТО, був призначений на свою посаду ", – зазначив Калгушкін.

 

З його слів, заступник комбрига перебуває в Харківському військовому госпіталі, його стан стабільний. Комбриг наразі не відсторонений і виконує свої обов'язки. Калгушкін повідомив, що розслідування триватиме щонайменше десять днів. 

 

Як повідомило видання NewsRoom з покликом на джерела в правоохоронних органах, інцидент стався після Дня Збройних сил України, з 6 на 7 грудня, в Чугуєві на території військової частини бригади. Командир бригади К. нібито вирішив убити свого заступника Б., видавши справу за спробу дезертирства. У нападі брало участь двоє військовослужбовців. Сам командир нібито намагався вдарити підлеглого ножем, проте той ухилився, зміг вибити двері і втекти.

 

92-га окрема механізована бригада ЗСУ є однією з найвідоміших військових частин України. Саме її бійці у травні 2015 року захопили в полон російських ГРУшників Олександрова і Єрофєєва. За час проведення АТО понад 6000 армійців під прапором 92-ї окремої механізованої бригади пройшли бойове хрещення на Донбасі. За останні три з половиною роки загинули 48 воїнів бригади, ще близько 230 дістали поранення. 11 листопада військовослужбовці бригади вдруге за три роки АТО повернулися в пункт постійної дислокації для відновлення.

 

11.12.2017