У приймальні Андрія Садового поселилася група людей з вимогою його відставки.

 

Сьогодні, 1 грудня, члени різних громадських організацій зібралися під приймальнею міського голови Львова з вимогою відставки Андрія Садового та покарання організаторів Львівського безпекового фуруму, відповідальних за карту України з невизнаними «народними республіками» «ЛНР» та «ДНР», передає ЗіК.

 

Один з учасників акції, представник ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський, заявив, що це безстрокова акція і вони будуть ночувати тут, доки міський голова Львова піде у відставку.

 

«Ми запрошуємо всіх львів’ян у приймальню міського голови, щоб разом домогтися відставки Андрія Садового. Ми маємо повне право тут перебувати і ночувати. Ми зареєстрували відповідне повідомлення про цю акцію. Тут тепло, є Wi-Fi, стільці, дивани, тому кожен, хто бажає, у вихідні чи у будні дні може прийти і підтримати нашу вимогу. Заявляю, що ми будемо тут до моменту, поки Андрій Іванович не подасть у відставку. Бо після всіх подій по сміттєзвалищу, по Альфа-джазу – це, на мою думку, була чітка диверсійна дія щодо суверенності, соборності Української держави. Я не можу повірити, що це була технічна помилка. Думаю, що це була чітка умисна диверсія для того, щоб потім була правова можливість на міжнародному рівні показувати, що, мовляв, ось у Львові на карті визнають "ДНР" та "ЛНР"», – сказав Іван Спринський.

 

Ці люди також заявили, що будуть тут щодня до сесії ЛМР, яка відбудеться у найближчий четвер. Вони намагатимуться винести питання відставки міського голови на розгляд сесії.

 

У прес-службі міськради повідомили, що Андрій Садовий сьогодні до кінця дня перебуватиме на Львівському безпековому форумі.

 

Як повідомляв Z, СБУ проведе розслідування інциденту з мапою за заявою голови ЛОДА Олега Синютки. Натомість іноземні експерти подивовані скандалом, що розгорівся у Львові.

01.12.2017