Суд визнав незаконним звільнення Парасковії Дворянин з посади першого заступника голови ЛОР.

 

Львівський окружний адміністративний суд сьогодні, 24 листопада, розглянув позов Парасковії Дворянин до Львівської обласної ради про звільнення її з посади першого заступника голови Львівської обласної ради і визнав звільнення незаконним, передає Leopolis.news.

 

«Я дуже задоволена тим, що суд визнав незаконним моє зняття», – сказала Парасковія Дворянин.

 

Оскаржити рішення Львівська обласна рада можна протягом 10 днів, що і збирається зробити керівництво. Начальник відділу правової та кадрової роботи облради Андрій Мельник заявив Z:

«Вважаю це рішення суду незаконним. Не розібравшись із суттю справи, суд дійшов неправильного висновку, що спричинило ухвалення необґрунтованого судового рішення. Відтак будемо однозначно оскаржувати його до суду апеляційної інстанції, тому що це проміжне рішення абсурдне. Що стосується Андрія Білоуса, то він залишається чинним першим заступником голови Львівської облради і жодних правових наслідків для нього це рішення не має. Для нас залишається загадкою, чим насправді керувався суд, ухвалюючи це рішення».

 

Як повідомляв Z, Парасковію Дворянин звільнили з посади першого заступника голови ЛОР рішенням сесії від 5 квітня 2017 року. Тоді вона заявила, що це рішення є політично мотивованим через її позицію щодо розподілу коштів. Відтоді посаду першого заступника голови ЛОР обіймає Андрій Білоус - депутат від "Народного контролю".

24.11.2017