Апеляційний суд не дав селу 1300 га заповідної землі.

 

Львівський апеляційний адміністративний суд залишив в силі постанову Івано-Франківського окружного адміністративного суду, що скасувала рішення Пістинської сільради про затвердження генерального плану забудови села, згідно з яким до меж населеного пункту включено додаткову територію площею понад 1300 га Національно-природного парку «Гуцульщина», передає Дивись.Інфо.

 

Відповідну ухвалу було прийнято 27 вересня.

 

16 липня 2013 року Пістинська сільська рада Косівського району Івано-Франківщини затвердила генеральний план, який розробило для неї ДП УДНДІПМ «Діпромісто». Згідно з ним, в межі населеного пункту включено додаткову територію – 1315,4 га: теперішня площа села – 1087,4 га; проектна площа – 2402,8 га.

 

Колегія суддів вважає, що суд першої інстанції дійшов правильного висновку про те, що оскаржуване рішення Пістинської сільської ради ухвалене неправомірно, оскільки не дотримано вимог чинного законодавства, зокрема не враховано положень ст.7 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», зауважень архітектурно-містобудівної ради Івано-Франківської облдержадміністрації, також Пістинська сільська рада не дотримала процедури отримання погодження від компетентних органів перед затвердженням генерального плану, що є підставою для скасування такого рішення.

 

Ухвала може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів через подання касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.

12.10.2017