Книга Софії Андрухович і Мар’яни Прохасько увійшла до міжнародного каталогу рекомендацій-2017.

 

Книга Софії Андрухович та Мар’яни Прохасько «Сузір’я курки», що побачила світ 2016 року у «Видавництві Старого Лева» і де використані фотографії Олени Субач зі Львова, потрапила до щорічного каталогу книжкових рекомендацій в галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури «Білі круки 2017» («WhiteRavens 2017»), інформує ВСЛ.

 

Цьогоріч до каталогу увійшло 200 назв книг 38 мовами з 56 країн світу.

 

Щороку до каталогу «Білі круки» журі обирає найкращі дитячі книжки з усіх країн світу, які згодом рекомендують до читання дітям і підліткам по всій планеті. Книги надсилають до Міжнародної молодіжної бібліотеки в Мюнхені (International Youth Library), де з них формують перелік кращих за критеріями літературного стилю, дизайну, універсальності теми, новаторства тощо.

 

Друковану версію каталогу представлять уже завтра, 12 жовтня,  у рамках цьогорічного книжкового ярмарку у Франкфурті. Всі 200 видань, серед яких і «Сузір’я Курки», можна буде побачити під час Болонського міжнародного ярмарку дитячої книги у 2018 році на стенді Міжнародної молодіжної бібліотеки.

 

У 2012 році  до каталогу «Білі круки» увійшла книга «Казка про Старого Лева» Мар’яни Савки, 2014-го – видання «Хто зробить сніг» Тараса Прохаська і Мар’яни Прохасько, 2015-го –  книга «Війна, що змінила Рондо» Романи Романишин та Андрія Лесіва (творча майстерня «Аґрафка»), а у 2016 році журі відзначило книгу Катерини Міхаліциної «Хто росте у парку» з ілюстраціями Оксани Були.

11.10.2017