Конкурсна комісія обрала державного секретаря для МОЗу.

 

Комісія з питань вищого корпусу державної служби рекомендувала Кабінетові Міністрів України призначити державним секретарем Міністерства охорони здоров’я Артема Янчука.

 

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

 

Янчук – заступник директора Інституту законодавства Верховної Ради, а також один із членів комісії. Пан Артем не брав участі в голосуванні при визначенні переможця конкурсу на посаду держсекретаря.

 

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун привітала це рішення. "Ми дякуємо за проведення прозорого конкурсу і переможця без конфлікту інтересів. Сподіваємося на конструктивну співпрацю і чекаємо на поповнення команди МОЗу!" – написала пані Уляна на своїй сторінці у Facebook.

 

Наталія Шолойко, котра була рекомендована на посаду держсекретаря у грудні 2016 року, а після відмови Кабміну призначити її в міністерство знову балотувалася за цим же портфелем, цього разу не пройшла відбору.

 

Тоді Супрун виступила проти такого призначення, заявивши, що Шолойко "не може займати цю посаду через конфлікт інтересів, а її ім’я фігурує у корупційних схемах". По тому вона повідомила, що "через ризик виникнення конфлікту інтересів і великий суспільний резонанс навколо призначення Наталії Шолойко державним секретарем МОЗ уряд ухвалив рішення переоголосити конкурс на цю посаду", бо у випадку її призначення могла виникнути "суперечність між її приватним інтересом і службовими повноваженнями".

 

11.10.2017