Геращенко відкинула пропозицію Земана: Україна не торгує честю.

 

Заступниця Голови Верховної Ради Ірина Геращенко різко розкритикувала виступ президента Чехії Мілоша Земана на Парламентській асамблеї Ради Європи. Нагадаємо, в своїй промові Земан закликав Україну змиритися з відходом Криму й вдовольнитися компенсаціями "нафтою, газом". 

 

"Жахливий за своїм цинізмом виступ президента Чехії Земана на сесії ПАРЄ, який активно "промоутував" Путіна, закликав негайно зняти санкції, бо вони не діють і б'ють по ЄС, а не РФ. А Україні він, фактично, порадив... домовлятися про фінансову чи нафтогазову компенсацію з РФ за вкрадений Крим", – обурилася пані Ірина на своїй сторінці у Facebook.

 

"Україна не торгуватиме своїми громадянами, територією, суверенітетом, честю і гідністю. Це не продається", – запевнила вона.

 

Віце-спікер зізналася, що "сьогодні ми в Страсбурзі бачили анти-Гавела". "Це так сумно – бачити повну політичну деградацію", – констатувала Геращенко.

 

Водночас представниця України на "мінських переговорах" засмутилася, спостерігаючи аплодисменти "деяких європейців", які лунали під час виступу Земана, а також заяви деяких парламентарів ПАРЄ "про його далекоглядність і мудрість".

 

10.10.2017