В облраді назвали лауреатів премії Степана Бандери.

 

Цьогорічну обласну премію імені Степана Бандери отримали Ігор Калинець – у номінації «Громадська діяльність», Ігор Загребельний – «Політична діяльність» та Михайло Романюк – «Науково-навчальна національна державотворча діяльність», інформує прес-служба Львівської обласної ради.

 

Відповідне рішення ухвалило конкурсне журі з присудження премії сьогодні, 9 жовтня.

 

Відтак лауреати отримають грошову винагороду з обласного бюджету – 20 тис. грн кожен.

 

Перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус запропонував урочисто нагородити переможців під час академії до Дня захисника України, що відбудеться у суботу, 14 жовтня. «Ці люди варті того, аби їх гідно вшанувати за їх діяльність та привітати в урочистій атмосфері», – зазначив Андрій Білоус.

 

Ігор Калинець – громадський та політичний діяч, дисидент, поет, прозаїк. Лауреат Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка.

 

Ігор Загребельний – філософ, публіцист, дослідник ідеологічної спадщини українського націоналізму.

 

Михайло Романюк – історик, дослідник ОУН та УПА, старший науковий співробітник Інституту українознавства ім. Івана Крип’якевича НАК України, кандидат історичних наук.

 

Ігор Калинець також прокоментував отримання ним премії. За його словами, він вважатиме її нагородою для своєї покійної дружини Ірини Калинець, 10-томник праць якої він упорядкував.

09.10.2017