Генрі Марш знову консультував та оперував дітей.

 

Нейрохірург з Великобританії, професор Генрі Марш уже втретє приїхав до Львова і за п’ять днів у міській дитячій клінічній лікарні оглянув понад 30 дітей зі Львова та Львівської, Волинської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської областей, багато з яких були із соціально незахищених родин та будинків дитини.

 

Окрім того, під керівництвом професора нейрохірурги дитячої лікарні прооперували дитину, яка мала об’ємний утвір на головному мозку, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

 

Також у  міській дитячій клінічній лікарні вперше провели високотехнологічну операцію – ендоскопічну септостомію при гідроцефалії, яка виникла внаслідок пухлини головного мозку.

 

«Попри свою зайнятість та щільний графік, Генрі Марш присвячує багато часу міській дитячій лікарні. Щодня він консультував хворих, серед яких – діти, що перебувають під спостереженням в нейрохірургічному відділенні лікарні, і пацієнти, стан яких потребує кваліфікованої думки британського лікаря. Також це пацієнти, які вже були прооперовані під його керівництвом, та ті, які самі зголосилися на консультацію до нього. І це не лише діти, а й дорослі після важких хірургічних втручань з приводу пухлин, травм голови тощо», – розповів головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт.

 

Під час минулого візиту в міську дитячу лікарню у квітні цього року Генрі Марш оглянув понад 50 дітей з Львівської, Волинської, Тернопільської, Закарпатської  областей та міста Львова, а також консультативно наглядав за трьома операціями з важкою нейрохірургічною патологією, яку виконували його львівські колеги. Тоді Генрі Марш також подарував лікарні спеціальне обладнання, що допомагає значно знизити ризики під час операцій на головному мозку.

09.10.2017