Полторак відсторонив від посади головного психіатра Міноборони.

 

Міністр оборони Степан Полторак відсторонив від посади начальника клініки психіатрії Головного військового клінічного госпіталю полковника Олега Друзя.

 

Про це повідомив Полторак на сторінці у Facebook.

 

"Щойно прийняв рішення про відсторонення від посади начальника клініки психіатрії Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" полковника Олега Друзя у зв'язку з незадовільним виконанням службових обов'язків та призначив службове розслідування", – зазначив він.

 

Як уточнила Укрінформу прес-секретар міністра оборони Вікторія Кушнір, Друзь наразі відсторонений від посади на час розслідування. Вона додала, що стосовно нього розглядають справи щодо хабара та незадовільного висловлювання щодо учасників АТО.

 

За даними прокуратури Києва, начальника клініки психіатрії Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" затримали на хабарі у розмірі 52 тис. грн за висновок про непридатність до військової служби. 

 

До того ж напередодні під час виступу Друзя на круглому столі комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я було продемонстровано слайди, де зазначено, що 93% учасників АТО "соромляться або заважають виявленню психічних проблем". Це викликало обурення в учасників АТО та активне обговорення в соцмережах. 

 

20.09.2017