У торгах на будівництво моста через Бистрицю перемогла фірма, пов’язана з «регіоналом».

 

Сьогодні, 13 вересня, в Івано-Франківську відбулися торги на проведення робіт з будівництва моста через річку Бистриця Солотвинська і транспортної розв'язки в районі вулиць Хіміків-Надрічної. У торгах перемогла фірма, наближена до екс-нардепа від Партії регіонів Володимира Продивуса, передає Бліц-Інфо.

 

Замовником будівництва виступає Управління капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому. Очікувана вартість робіт становить 206 млн 600 тис. грн.

 

На тендер подали документи чотири компанії, однак пропозиції двох з них відхилили через відсутність календарного плану робіт та дозволу на проведення робіт підвищеної небезпеки. Тож змагались у торгах ТОВ ПБС і «Мостобудівельний загін №112». Останній і переміг, запропонувавши виконати роботи за 120 млн грн, різко знизивши ціну зі 198 млн грн.

 

Однак пропозицію компанії ще має перевірити тендерний комітет.

 

За даними Міністерства юстиції, компанія ТзОВ "Мостобудівельний загін №112" зареєстрована у місті Бровари Київської області. Кінцевим бенефіціаром вказаний мешканець Вінниці Бабіцький В'ячеслав Юрійович.

 

За даними сайту "Наші гроші", броварська фірма є правонаступником однойменного дочірнього підприємства ПАТ «Мостобуд» екс-нардепа від Партії регіонів Володимира Продивуса. Зараз її засновник – вінницьке ТОВ «Меткон Плюс» В’ячеслава Бабіцького зі статутним капіталом 1 тис. грн.

 

Також, за даними Міністерства юстиції, на ТзОВ «Мостобудівельний загін №112» з 28 березня 2011 року до 28 липня 2017 року було відкрито понад 100 виконавчих проваджень.

13.09.2017