Перевізника оштрафували на 45 тис. євро за нищення доріг 200-тонним вантажем.

 

Спеціалісти Служби автомобільних доріг і Служби з безпеки на транспорті оштрафували на 45 526,31 євро перевізника на Тернопіллі за транспортування дорогами області ґігантського вантажу, котрий перевищував допустимі норми у вісім разів.

 

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Тернопільського автодору.

 

Власне, фахівці не змогли виміряти вагу звиклими засобами – довелося спиратися на задекларовані документально параметри. "Кожен водій має паспорт на машини, причепи, накладну на вантаж. За цими документами і вираховується загальна вага в тому випадку, якщо зважування не є можливим. Згідно з такими підрахунками, антирекордсмен рухався дорогами області з вагою у 200 тонн", – поінформували у прес-службі.

 

Автодор нагадує, що у спекотні дні (понад 28 градусів за Цельсієм) на території України діють обмеження руху для великотоннажних автомобілів загальною масою понад 24 тонни з 10:00 до 22:00.

 

"Заборону ввели, аби автошляхи, покриття яких під сонцем стає еластичнішим, не руйнувалися. Важливо розуміти, що для того, аби дороги залишалися комфорними та безпечними в користуванні, треба їх не лише ремонтувати, а й берегти", – пояснили в управлінні.

 

21.08.2017