Травневе розчарування

 

 

Початок травня, на який усі ми сподіваємося гарної погоди, не тішить – сонця і тепла нема та, як прогнозують синоптики, ще довго не буде. Нема дня у цьому місяці, на який би нам не обіцяли дощу…

 

 

Від завтра гідрометеостанції обіцяють в Галичині легке потепління. Кажуть, що повітря прогріється до +22°C і так триватиме аж 4 (чотири!) дні. Але вже 7 травня температура почне падати і 9 травня знову матимемо лише +10°C.

 

Втім, уже наступного дня прогнозують +18°C і на 13 травня деякі особливо оптимістичні синоптики сподіваються на +26, однак більшість синоптичних станцій у пронозах стримані й такого різкого скачка денних температур не обіцяють, а тримаються в межах +16°C — +19°C.

 

На 14 травня оптимісти солідаризуються з реалістами й показують усього +16°C, які до 16 травня начебто мають трансформуватися у +23°C.

 

Зрештою, справжнього стійкого потепління до 20-х чисел травня очікувати не варто, адже лише у третій декаді місяця денна температура повітря не падатиме нижче позначки +20°C. А 29-30 травня, кажуть, стоятиме справжня спека у +30°C.

 

 

Підготовано за інформацією станом на 2 травня з Weather Underground, G!smeteo, weather.com, AccuWeather.com, meteoprog

02.05.2017