Березень обіцяє стабільність

 

 

Погода першого місяця весни в Галичині обіцяє бути відносно стабільною – без значних стрибків температури повітря, яка вдень навряд чи підніметься вище позначки +15°C, але й не опуститься нижче +8°C.

 

 

Як бачимо з графіка, розбіжності у прогнозах різних гідрометеоцентрів доволі суттєві, однак, керуючись думкою, що істина завжди десь посередині, можемо сказати таке:

 

Перша декада березня закіниться легким позимнішанням – температура вдень буде не вища за +8°C – +10°C. З цією тенденцією ввійдемо й у другу декаду, всередині якої, втім, синоптики передбачають короткочасне (на день-два) падіння стовпчиків темометрів до +5°C – +6°C. Але вже 19-20 березня знову потеплішає до +10°C.

 

Легкі коливання денних температур від +8°C до +10°C очікуються впродовж усієї третьої декади березня. А в останні дні перед квітнем потеплішає до +12°C. Хоча деякі метеорологи ще оптимістичніші й обіцяють, що 30 березня буде +16°C.

 

Щодо опадів, то весь березень йтимуть дощі – не сильні, та все ж буде трохи мокро. Є сумніви, що це сильно потішить жителів міст – зате серця тих, хто сподівається виростити добрий урожай, будуть спокійні.

 

Наскільки пронози синоптиків співпадають з реальною погодою за вікном, бачимо з графіка, поданого нижче.

 

 

06.03.2017