Моніторинг КВУ: Більшість депутатів мають конфлікт інтересів.

 

В Івано-Франківській міській раді лише у 12 депутатів із 42 немає потенційного конфлікту інтересів.

 

Про це свідчать результати дослідження, проведеного Івано-Франківською обласною організацією Комітету виборців України, інформує Курс.

 

Моніторинг проводився також у Коломиї (лише 6 депутатів міськради не має конфлікту інтересів) та Калуші (8 "чистих" депутатів").

 

За результатами досліджень сформували карти потенційних конфліктів інтересів депутатів Івано-Франківської, Коломийської та Калуської міськрад. На картах відображені фізичні особи-підприємці та підприємства, де депутати чи члени їхніх сімей є власниками або керівниками.

 

"Потенційні конфлікти інтересів – це ще не корупція, але вони можуть стати її джерелом", – зазначив керівник проекту Сергій Гайдей.

 

Активісти також надіслали запити до трьох міськрад про те, хто відповідає за врегулювання конфлікту інтересів, однак відповідь отримали лише від Івано-Франківської міської ради. "Нам відповіли, що за конфлікти інтересів відповідає регламентний комітет. По апарату органів місцевого самоврядування також є відповідальна особа, яка має відповідати за врегулювання конфлікту інтересів. Щодо Калуша і Коломиї ми таких відповідей не отримали", – сказав Гайдей.

 

16.02.2017