Туск: ЄС має завершити певні внутрішні процедури для безвізового режиму.

 

Президент Європейської Ради Дональд Туск поінформував Петра Порошенка про те, що задля запровадження безвізового режиму з Україною Європейська Унія має завершити "певні внутрішні процедури".

 

Про це йшлося під час телефонної розмови Порошенка з Туском, інформує прес-служба президента.

 

Президент Європейської Ради наголосив, що Україна виконала всі необхідні критерії для запровадження безвізового режиму.

 

Раніше президент України відбув телефонну розмову щодо безвізового режиму і з президентом Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером.

 

Напередодні на засіданні COREPER-2 (орган Ради ЄС, до якого входять постійні представники країн-членів) не зміг схвалити переговорної позиції Ради для внутрішніх міжінституційних переговорів ("тріалогу") із Європарламентом і Єврокомісією про безвізовий режим Україні. Процес загальмував, поки не затвердять механізм призупинення безвізового режиму. Втім, іншою причиною зупинки процедури називають і невдоволення боротьбою з корупцією в Україні.

 

28.10.2016