Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації ініціював реалізацію культурного проекту «Віртуальні тури музеями області. Відвідай. Це цікаво», повідомили в прес-службі ЛОДА.

 

«У рамках проекту створено інтерактивну карту, на якій можна переглянути цікаві місця Львівщини, вирушити у віртуальну подорож чи спланувати цікавий, пізнавальний культурно-туристичний маршрут», — розповіла заступник директора департаменту Мирослава Туркало. 

 

До зазначеного проекту вже долучено Олеський і Золочівський замки, Музей визвольної боротьби України, Історико-краєзнавчий музей міста Винники, палац Потоцьких у Червонограді, Палац Бандінеллі у Львові, музей-садибу Маркіяна Шашкевича у селі Підлисся Золочівського району та музей Івана Виговського у селі Руда Жидачівського району, церкву Св. Параскеви у Буську (18 ст.) та церкву Св. Юрія у Дрогобичі (15 ст.).

 

Віртуальний тур має унікальний дизайн і містить низку сферичних панорам з можливістю переходів з одного виставкового залу до іншого, з поверху на поверх, входу до вибраного об'єкта та виходу з нього, огляду загальної панорами місця.

 

«Завдяки цьому продукту глядач дослівно переміщається в задане панорамою місце. Віртуальні тури — ідеальне рішення для візуалізації», — додала Мирослава Туркало.

 

Важливо, що зазначену карту постійно наповнюватимуть новими об'єктами культури, історії, архітектури Львівщини.

 

 

11.11.2015