Згідно з попередніми підрахунками, за нього проголосував 25 відсотків виборців – повідомляє радіо BBC з посиланням на Вищий виборчий трибунал країни.
На другому місці з 21 відсотком перебуває правник і підприємець Мануель Балдісон, лідер найбільшої опозиційної партії Ґватемали «Оновлена демократична свобода». Його партія дотримається правоцентристських поглядів.
На третьому – колишня перша леді країни Сандра Торрес, за котру проголосувало 17 відсотків виборців.
Оскільки жоден з кандидатів не набрав 50% голосів плюс один, то два переможці: Моралес і Балдісон візьмуть участь у другому турі виборів, який заплановано на 25 жовтня.
Вибори пройшли без серйозних інцидентів, за ходом голосування стежили близько 60 тисяч спостерігачів і з Ґватемали, і низки інших країн регіону. Явка на виборах, як наголошується, перевищила 50%.
Нагадаємо, що позачергові вибори в Ґватемалі відбулися зразу ж після імпічменту та арешту попереднього президента Отто Переса Моліни.
07.09.2015