Квазісвяткове

Німеччина тижня

 

«У рамках зустрічі було підписано спільну заяву між урядом України та федеральним урядом ФРН про надання кредитних ґарантій у розмірі 500 млн євро», — так написала чомусь прес-служба «Народного фронту», а не Кабінету Міністрів, який очолює Арсеній Яценюк. Український прем'єр втішав тим півмільярдом одноземців, а крім того, ним казалося: «Разом з Німеччиною, за персональної допомоги канцлера Німеччини, нами було підписано тристоронню угоду про тимчасові постачання природного газу і також нами була здійснена заміна природного газу, який ми купували у Російської Федерації, на природний газ, який ми отримуємо від країн-членів Європейського Союзу, в тому числі і з Німеччини».

 

В Бундесі Арсеній Петрович трошки наплів про окупацію цієї країни СРСРом, але воно стане тихим фразеологізмом, як леґендарна «куля в лоб», якщо з допомогою Яценюка в Україну прийдуть серйозні гроші.

 

І в розумних людей сверблять голови

 

Ґарант тижня

 

Крім святкування Різдва з родиною на Івано-Франківщині, Президент Петро Порошенко дав збройним силам більше зброї великого калібру. Можна то було зробити і скоріше, але то таке...

 

Потім Петро Олексійович поїхав до Франції, де тамтешні терористи вбили журналістів та інших людей. Перед тим Президент сказав: «Мої співчуття сім'ям жертв і всьому народові Франції. Я засуджую жорстокий напад на журналістів у Парижі». І додав, що «в Україні завжди була, є і буде нульова толерантність до тероризму, і ми солідарні з усім світом в боротьбі з тероризмом».

 

За кордоном Порошенко виглядає максимально органічно

 

Вибухи тижня

 

Тямучі люди казали, що автори гібридної війни в Україні будуть влаштовувати ще й терористичні акти. Теракти відбуваються, як прогноз погоди, і стаються навіть в Городку, що за двадцять кілометрів від Львова. Там на місці недобудованої споруди райдержадміністрації знайшли тіло. На місці події правоохоронці встановили, що чоловік загинув внаслідок отриманих травм від вибуху невстановленого предмета.

 

Напередодні на Одещині пролунав вибух в «Координаційній раді громадських організацій». Жертв не було, але потім в області рвало ще раз. У місті Ізмаїл потерпіли від цього шестеро людей. В компетентних органах зміркували, що стався вибух побутового газу, але, як кажуть в Одесі, «ложечкі нашлісь, а осадок остался».

 

В Нікополі знайшли вибуховий пристрій в одному з поштових пакунків, який вибухнув, але пожежу за кілька хвилин локалізували. А в Броварах вибух стався біля бензозаправки. Говорять про теракт, міліціянти — думають.

 

Таке сталося в Ізмаїлі, і не дай Боже побачити подібне під своїми вікнами

 

Варяг тижня

 

На ще одну особистість у вищих коридорах влади стало більше. Яніка Борисівна Мерило обійняла посаду радника міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавічуса. Перед тим пані перебувала у статусі керівничого директора Української Асоціації Венчурного Капіталу та Прямих Інвестицій (UVCA). Її називають естонкою, хоча батько Яніки народився в Кам'янці-Подільському. Пані Мерило буде кликати до України інвестиції. Напевно, їй це вдасться.

 

Трошки Анджеліна Джолі, десь Шерон Стоун, а загалом мудрий інвестор

 

12.01.2015