Те, що не ввійде в підручники

Верховна Рада восьмого скликання ввійде в офіційну історію численністю народних депутатів у камуфляжі. А крім того,  виявилося, що Україна заблукала десь між Латинською Америкою і Японією.

 

Камікадзе тижня

 

З добре тренованим металом в голосі Арсеній Яценюк називав своїх підлеглих урядом камікадзе. Цей дуже гарний на слух термін означає, як знає вже навіть Арсеній Петрович, «божественний вітер», до грузинських прізвищ не має жодного стосунку, а мовою ориґіналу малюється так: 神風.

 

У випадку з «камікадзе» Яценюком вийшло трошки, як в Добкіна. Прем'єру, якого вдруге Верховна Рада затвердила на посаді, тепер треба придумати якийсь новий термін, бо двічі камікадзе не буває. Камікадзе гинули всі. Не переважно або зазвичай, а всі без винятку. Якщо Арсенію Петровичу подобається брати приклади з японського досвіду, то хай себе вже назве краще ронін, почитає про то в довідковій літературі й візьметься до формування нового уряду, де можуть бути навіть японці.

 

Спеціалісти з Японії можуть зацікавитися цим політичним феноменом

 

Контрафакт тижня

 

Про липовий диплом Віктора Януковича з якогось міфічного Каліфорнійського університету говорили мало і тільки зі сміхом, бо до цього персонажа було стільки претензій, що якась «ліва ксіва» ролі не грала.

 

Зате міністр юстиції часів Віктора Ющенка Роман Зварич запам'ятається не тим, що позбувся американського паспорта, аби стати громадянином України, а своїм фальшивим дипломом. Пан Зварич переконував, що таки має його, але не показував чомусь.

 

Потім була історія з дипломом про вищу освіту заступника Секретаріату президента Андрія Кислінського, яка була цікава лише дуже ласим до скандалу громадянам.

 

Тепер в канцелярії голови держави виявилося, що їм там «пороблено». Газета «Експрес» з'ясувала, що керівник Адміністрації Президента України Борис Ложкін у своїй офіційній біографії вказав неправдиву інформацію про отримання другої вищої освіти в Міжнародному інституті гуманізації та розвитку (США). Як стверджує газета «Експрес», такого інституту у США нема, а диплом Бориса Ложкіна насправді виданий приватним навчальним закладом, зареєстрованим у Сумах, який не має жодних ліцензій на освітню діяльність від Міносвіти України.

 

І симпатичні люди з келихом шампанського можуть виявитися трошки януковичами

 

Бунт тижня

 

Спочатку в соціальних мережах з'явилася інформація про те, що в Кривому Розі неспокійно і що неспокій сіють переселенці з Донбасу, які, як і на своїй малій батьківщині, рекомендували абориґенам кричати, аби Київ їх почув, і не давати тому Києву гроші від добутої тут руди та інших смаколиків.

 

Кривий Ріг приїжджих не дослухався, а вискочив з іншої причини. В середу біля будівлі місцевої мерії почали збиратися мешканці Кривого Рогу, які тримали плакати: «Ні Вілкулівському сепаратизму», «Вілкула геть!», «Криворізька міська рада — виродки» і таке інше.

 

Протестувальники мали претензії до нардепа Вілкула, який на тижні навіть претендував на місце в головних парламентських кріслах. Місцеві райці оперативно (за п'ять хвилин) вирішили питання, що їх цікавили, і не взяли до уваги, що земляків дуже непокоїть інформація про організацію владою міста корупційної схеми на забезпечення харчування школярів, а також про плани передати наступне з черги комунальне підприємство у приватні руки.

 

Щось тут підказує, що продовження буде

 

Вибух тижня

 

Занадто вибухонебезпечним став Харків, де гахнуло невідомо що вже уп'яте. Жертв попри то немає, руйнування мінімальні, місто тримають в тонусі, а харків'ни не знають, що день майбутній їм готує.

 

Наслідки експлозії були ще і в чиємусь мозку

 

 

 

01.12.2014