Проблеми з майбутнім

Міжнародний валютний фонд – це, звичайно, страшно. Але хай би в Україну приїхав Стівен Кінг і подумав, який майже добрий твір «Діти кукурудзи» він написав. В нас все кукурудзяніше.

 

Діти тижня

 

Тут три абзаци інформації без коментарів. Sapienti sat.

 

Абзац перший. 16-річна донька голови Победненської сільради (АР Крим) — учениця загальноосвітньої школи Інна Сегідіна просто на уроці побила 25-річну вчительку англійської мови Ірину Кутішенко.

За словами школярки, на уроці у неї затекли ноги і вона поклала їх на парту. «Вчителька підійшла до мене і сказала прибрати ноги, а я сказала, що не приберу. Вона взяла мене за ноги, стягнула з парти і я дуже сильно вдарилася — у мене на півспини синяк. Потім вона заломила мені руки і назвала бидлом. Я, не довго думаючи, у відповідь їй сказала те ж саме, загалом урок закінчився і всі пішли по домівках», — каже Інна.

Наступного дня в Інни був черговий урок англійської, перед яким у неї із вчителькою знову виник конфлікт. «Я дуріла на перерві з дівчатками з 10-го класу і ми не почули дзвінок, а вона з іншими хлопцями зсовували парти і ставили стільці в коло. Вона підійшла до мене і почала виганяти з класу, я їй відповіла, що нікуди не піду, вона знову ж заломила мені руки і почала просто витягати з класу, і знову ж назвала бидлом . Це обурило моє «я». Загалом, я не довго думаючи, дала їй в морду, вона мені теж, потім я їй дала з ноги в живіт і два рази по ногах. Потім нас розборонила вчителька української мови», — розповіла учениця.

У свою чергу, мама Інни (голова сільради Олена Сегідіна) назвала інцидент "трагедією для родини". Вона каже, що поведінка Інни зіпсувалася близько року тому, коли  "хтось сказав їй, що вона прийомна дитина".

У Міносвіти Криму зазначають, що за фактом інциденту уже розпочали службову перевірку. У міліції ж запевняють, що постраждала Ірина Кутішенко не зверталася до правоохоронців, більше того, вона написала в міліцію заяву, що не має претензій до учениці і вважає конфлікт вичерпаним.

 

У неї синяк на півспини

 

Абзац другий. В Маріуполі ще не встигли забути історію з знущанням старшокласниць над молодшою ​​ученицею, а тепер стало відомо, що місцеві підлітки зняли порнофільм . Головним акторам 14 і 15 років. У головних ролях – двоє підлітків, третій був оператором і проводив зйомки.

Відео швидко поширилося в середовищі школярів, і незабаром про нього дізналися педагоги. Вчителі були шоковані і поставили до відома управління освіти Маріупольської міськради та правоохоронні органи.

Поки не зрозуміло, де знімалося це відео – у стінах навчального закладу чи за його межами. Але учасників зйомок вже впізнали, хоч імен їхніх не повідомляють, позаяк всі вони неповнолітні.

У прокуратурі Маріуполя підтвердили, що за даним фактом в даний час відкрито кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією за ст. 301 ч. 1 «Ввезення в Україну творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру з метою збуту чи розповсюдження або їх виготовлення, перевезення чи інше переміщення з тією самою метою, або їх збут чи розповсюдження, а також примушування до участі в їх створенні».

 

Абзац третій. На минулорічних виборах мандат народного депутата Сергій Клюєв здобував за допомогою дітей. Відео (автор – донецький блогер Денис Frankenstein Казанський) чомусь з’явилось тільки тепер, але воно варте того, аби його подивитися. Отже,  "Дядя Клюєв, давай, давай, давай!"

 

Варенична тижня

 

Євгенія Олександрівна Тимошенко теж дитина. Доросла, але для мами з татом – дитина. Євгенію образили в рідному Дніпропетровську. Розповів про це Олександр Турчинов, який знає, що дітей ображати не можна. За словами народного депутата, Апеляційний суд Дніпропетровська ухвалив рішення щодо конфіскації приміщення кафе "Варенична", що належить Євгенії Тимошенко. Він нагадав, що приміщення придбано ще у 2000 році, а у 2012 той самий склад суду вирішив, що підстав для конфіскації приміщення немає.

 

«Але 24 жовтня вони (влада – «Z» ) таки повторно примусили суд розглянути це питання, і суд прийняв рішення про конфіскацію цього приміщення», – розповів Турчинов.

           

  Євгенії не пощастило з чоловіком і з бізнесом

 

Комісія тижня

 

Діти не є цільовою аудиторією для секс-шопів чи стриптиз-клубів. Але мало, що може статися. Та і про своє існування Національній експертній комісії з питань захисту суспільної моралі пасувало б нагадати. Комісія нагадала і  розробила спеціальні паспорти для закладів, що проводять видовищні заходи еротичного характеру або поширюють продукцію сексуального призначення.

Підприємці, які планують відкрити секс-шоп або стриптиз-клуб повинні будуть отримати паспорти у НЕК. У документі пропонують вказувати ідентифікаційний номер та місцезнаходження закладу, прізвище, ім'я та по-батькові його директора, режим роботи і параметри приміщення, в якому воно перебуває – зокрема кількість поверхів і наявність окремих входу і виходу.

У паспорті також необхідно вказати "віддаленість в метрах" від навчальних закладів для неповнолітніх, пам'яток історії та культури, військових частин, сакральних і ритуальних об'єктів. При цьому нормативи віддаленості не вказують.

 

Гарна ідея за своєю простотою. Далі Нацкомісія може зацікавитися існуванням гідроелектростанцій (вони мають геть неестетичний вигляд) або стадіонів (там викрикують дуже негарні слова).

 

  Розташування пляжів також треба було б узгоджувати з НЕК

 

МВФ тижня

 

Міжнародний валютний фонд обіцяє дати Україні черговий кредит. Але для цього влада повинна піти на підвищення тарифів на газ, ліквідацію пільг для населення і бізнесу, ослаблення курсу гривні до долара. В інформаційному просторі вже з’явилася мулька, що Віктор Янукович таки здався на «вмовляння» МВФ. Тут коментувати нічого, просто за «комуналку» платитимемо на 40-60% більше. Діти в таких випадках говорять: «пєчалька».

 

  Невже і в цих дітей в майбутньому виникнуть проблеми?

 

05.11.2013