Додати трохи рейваху

Влада вистрибує зі штанів, аби додати до «справи Тимошенко» кавальчик цікавого, а тим часом росіяни роблять кіпіш, як юна фея — легким порухом руки.

 

Торги тижня

 

Історія з Тимошенко за ґратами вже стає докучливою. Тому треба її урозмаїтити, подумали на Банковій. Ідея у влади вийшла геніальна, але краще б вона не виходила. Тепер «добре поінформовані джерела» кажуть, що Юлію Володимирівну випустять лікуватися в Німеччину, якщо вона заплатить 200 мільйонів доларів США. Звідки взялася ця сума, не треба нікого питати, бо розумної відповіді ніхто не дасть.

 

Щоправда, можна додати до процесу цікавинок, якщо залучити до нього жінок. Наприклад, теперішню опозиціонерку Олександру Кужель. Колись ця пані робила з себе світську левицю й опановувала телебачення.

 

 

Тепер Олександра Володимирівна віщує майбутнє Юлії Володимирівни. «У них (влади —  "Z") одна ціль — принизити Юлію Тимошенко, не дати їй помилування, щоб вона залишалася ув'язненою, і транспортувати її до Німеччини у кайданах. Янукович сказав: Верховна Рада визначить, чи може Тимошенко їхати, і суд визначить, як її будуть транспортувати і яка там буде охорона"», — зазначила Кужель.

 

«А що написано в критеріях, які відповідають євроінтеґрації? Відсутність вибіркового правосуддя. Пропозиція місії Кокса і Квасневського, помилування і лікування, на що Юлія Тимошенко погодилася, розуміючи, що вона невинна. А що пропонує Янукович? У кайданах вести Тимошенко на операцію. Я особисто за себе говорю, я ніколи за це не проголосую. Бо я не дозволю свого лідера так принижувати», — і це також казала саме жінка, яка колись називала своїм лідером Сергія Тігіпко. Зрештою, цю згадку можна сприймати як чоловічий шовінізм. Але ж таке було?

 

З Кужель і купою мільйонів спостерігати за подальшим процесом довкола Тимошенко стає трошки цікавіше.

 

Уроки російської тижня

 

Росіян неможливо зрозуміти. Такий висновок робимо з, напевно, занадто відверто сказаної фрази посла Росії в Україні Міхаіла Зурабова на адресу одіозного голови Росспоживнагляду Геннадія Онищенка (цей чоловік, à propos, знайшовся на світі в Запорізькій області). Посол сказав: «Я Геннадія Георгійовича (Онищенка) знаю давно, він працював у колективі міністерства, яким я керував, і у нього є ряд особливостей, до яких наші колеґи, познайомившись, звикали».

 

«Особливості» Онищенка виявилися вкрай гарно, коли він під час київської прес-конференції сказав: «Дитинко, дивись на мене. Ти задала питання, тоді послухай відповідь на нього. Чуєш? Все, дякую». Після такого «дякують» і покидають пресуху. Цього не сталося.

 

Свого часу Онищенко розповів всесвіту про те, що «яйцо — это закованная в твердую оболочку жизнь»

 

Майже президент тижня

 

І все-таки цей мачо має право балотуватися у президенти в 2015 році. І йдеться про Миколу Рудьковського, який став головним соціалістом минулого тижня, а тепер стало відомо, що цей чоловік написав законопроект, який звільнить Юлію Тимошенко.

 

В парламентських кулуарах зараз гостро пліткують про те, як Микола Миколайович написав законопроект про звільнення Юлії Володимирівни. Потім написав заяву про вихід з фракції Партії реґіонів, і став геть незалежним.

 

Знайдіть в Україні достатню кількість Ольг Куриленко, додайте перцю у вигляді місцевого апокаліпсису, від якого рятує Рудьковський, і отримаємо десь цікавого чоловіка у всіх напрямках.

 

Ну, не Шон Коннері і навіть не Тімоті Далтон, але машину, як в Джеймса Бонда, має

 

«Свобода» тижня

 

Коли хтось зрозуміє, для чого робляться «тіньові уряди», то такій людині треба буде поставити пам'ятник. Радикали зі «Свободи» створили власний Кабінет Міністрів. Хто хоче, може знайти членів його, пошукавши в інформаційних джерелах. Але тільки дуже розумна людина зрозуміє, для чого опозиційна «Свобода» створила структуру, яка дублює «тіньовий уряд» партії «Батьківщина». Тамтешнім прем'єром був Сергій Соболєв, і свого Кабміну він не розпускав.

 

А Кличко поки що не допетрав, що можна зробити власне «правітєльство». І слава Богу

 

21.10.2013