Най ся діє Божа воля

Тепер виникає логічне питання: «А для чого нам влада?»

 

В Калуші мерія пішла у відпустку за власний рахунок. Пояснили свою дію тим, що грошей їм не платять, а працювати в такому разі не варто. Губернатор Івано-Франківської області  Михайло Вишиванюк моментально зреагував, і каже, що то пі-ар. На його думку, бунтарі кошти з Держказначейства вже використали, а тепер роблять, що хочуть..

 

Держказначейство Вишиванюка підтримало і сказало, що «...Станом на 3.10.2013 р. на підставі платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів здійснено платежів по бюджету міста Калуша на загальну суму 243785,0 тис. грн, а саме: за незахищеними видатками — 26 709,7 тис. грн., за захищеними видатками — 217 075,3 тис. грн., в тому числі по загальному фонду —– 229 649,2 тис. грн., в тому числі на харчування — 5 163,9 тис. грн., по спеціальному фонду — 14 135,8 тис. гривень. Станом на 8 жовтня оформлено 71 попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства розпорядниками коштів бюджету м. Калуша (недотримання вимог статті 51 Кодексу в частині наявності простроченої кредиторської заборгованості) на суму 11 037,9 тис. гривень. За аналогічний період 2012 року оформлено 2 попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства розпорядниками коштів бюджету м. Калуша в частині недотримання розпорядниками коштів термінів реєстрації бюджетних зобов'язань на суму 266,9 тис. гривень».

 

Тут багато цифр, а губернатору, який пам'ятає часи Леоніда Кучми, пасує ті цифри  пам'ятати.

 

Попереджаємо, що тепер буде багато букв. Наприклад, депутати Івано-Франківської міської ради, обурені діями президента України Віктора Януковича щодо захисту українських рибалок, звертаються до Верховної Ради України з вимогою порушити процедуру імпічменту.

 

Місцева рада сказала так: 17 липня 2013 року в Азовському морі сталося так зване «зіткнення» українського рибальського баркаса і катера берегової охорони прикордонної служби Російської Федерації. Внаслідок цього загинули українські рибалки і лише один — Олександр Федорович — залишився живим.

 

Цікавинкою є те, що у гаражі в Чернівцях двоє громадян Молдови та буковинець розливали горілку «Борис Єльцин». Заробили на цьому 400 тис. грн.

Для незаконного виробництва алкогольних напоїв — горілки під товарною маркою Boris Jelzin («Борис Єльцин») — члени організованої групи відкрили підпільний цех в орендованому гаражі на вулиці Руській.

 

Отак виглядав Борис Миколайович

 

14.10.2013