Усе виявляється набагато складнішим, ніж видається на перший погляд. Якщо глянути на те, що відбувається, ще раз, а потім ще раз, можна дійти дуже цікавих, а часом навіть вражаючих висновків.

 

Штірліц тижня

 

Колишній «сірий кардинал» нудиться від того, які смішні усілякі путіни і януковичі

 

Колись його називали всемогутнім «сірим кардиналом» і людиною, яка створила «темники». Тепер у Віктора Медведчука два титули — «чоловік Оксани Марченко» і «кум Володимира Путіна». Хтось скаже, що чоловік здрібнів, зійшов на пси і прислуговується Росії, аби наробити Україні капостей з Митним союзом чи газотранспортною системою. Поважні видання пишуть, що саме Віктор Володимирович є автором «торговельної війни», яку Росія розв'язала проти України. Тепер вмикаємо конспірологію і бачимо, що Медведчук далеко переплюнув леґендарного Отто фон Штірліца, який кількома невловимими пасами зруйнував переговори німців й американців у книзі та фільмі «Сімнадцять миттєвостей весни».

 

Арґумент для цього треба шукати, просто глянувши ще раз на процес «війни». Вітчизняний експорт закриває для проникнення на північний схід якийсь голова Росспоживнагляду Онищенко. Можливо, ця людина в фільмі-книзі мала б виконувати роль професора Плейшнера чи пастора Шлаґа. Напевно, все-таки Онищенко — Шлаґ, бо досі живий і зі швейцарського вікна не викинувся. «Війна» відбувається дуже кволо, навіть прем'єр-міністр Микола Азаров щось примудрився сказати в бік баталії, експерти твердять про повний жах в україно-російських стосунках, а громадяни України далі дуже не люблять Російську Федерацію. Згадується острів Тузла десять років тому і тамтешній російський губернатор, який вирішив забрати нашу територію. Той чоловік, мабуть, також був Штірліцом. Так об'єднати українців не міг ніхто на той час. Зараз це зробив Медведчук.

 

Перекладач тижня

 

В Мексиці Віталій Кличко коронував Мохаммеда Алі. Минулося без перекладачів і казусів

 

Німецьку й англійську мови Віталій Кличко точно знає. Також володіє російською і українською. Тепер, через шпигунів, йому треба вчити ще й іспанську. Напевно, іспанська була рідною для чоловіка, який у Мексиці під час зустрічі Віталія Кличка з президентом WBC зробив висновок, що наш чемпіон вже зараз і негайно має намір балотуватися на пост президента в 2015 році. «Шпигун» це виклав на сайті Всесвітньої боксерської ради (WBC), але потім на умовах анонімності визнав помилку. «Він (Кличко-старший) сказав, що думає про участь у президентській кампанії, але ще не ухвалив рішення щодо цього питання. Помилки припустилася та людина, яка писала цю новину англійською мовою», — розповів працівник сайту WBC.

 

Самому ж Віталію треба добре пильнувати, що про нього пишуть, стежити за «шпигунами» і взагалі готуватися до свого президентства згідно з законами конспірології.

 

ІТ тижня

 

В тоненьку пластмасу можна запхати щось цікавого

 

Виявляється, віце-прем'єр Олександр Вілкул також є шпигуном. Але він виконує суто економічні завдання. От що він з'ясував: «На сьогоднішній день у кожному реґіоні вже є дитсадки з власними сайтами. На 100% забезпечені сайтами дитсадки Дніпропетровської області та Києва, також власні сайти мають 84% відсотки дошкільних навчальних закладів Одещини, 82% — Харківської, 74% — Чернівецької».

 

«Поставлено завдання прискорити цю роботу (створення сайтів, мабуть — «Z»), і до кінця 2013 року сайти повинні бути створені в кожному дитсадку», — додав Вілкул.

 

Крім того, віце-прем'єр наголосив на необхідності створення електронної бази реєстрації дітей. «Для того, щоб батьки могли вибрати дитячий садок і записати в нього свого малюка, не виходячи з дому, за допомогою мережі Інтернет, уряд впроваджує Єдину електронну базу реєстрації дітей у дошкільні навчальні заклади. На сьогодні такий сервіс впроваджено в чотирьох реґіонах», — сказав Вілкул.

 

Тепер стає зрозуміло, кого «топить» віце-прем'єр. На початку року міністр освіти Дмитро Табачник казав, що не дасть ради з облаштуванням шкільних туалетів. Досі закладів «до вітру», в які бігають дітиська, є десь близько трьох тисяч. Табачник — «нєпотопляємий», а з допомогою Вілкула можна зробити щось ориґінальне. Якщо вже в дитсадках будуть сайти і з трирічного віку наші діти і внуки ставатимуть Сноуденами, то в школах, які Табачник курує так само, як туалети, може з'явитися  Wi-Fi навіть в тих самих місцях «до вітру».

 

Цифра тижня

 

Засмагають там також шпигуни

 

«В АР Крим за незалежність країни виступає 31%, на Сході — 42%, на Півдні — 52%, у Центрі —– 62%. Різниця між показниками Києва та Криму — майже триразова! І відповідно серед тих, хто не підтримав би незалежність, різниця ще більша: у Києві не підтримали б її всього 2%, на Заході — 4%, а в Криму — 36%. Фактично це ставлення до держави Україна, і воно дуже різне», — розповіла голова правління Українського інституту соціальних досліджень Ольга Балакірєва.

 

Двадцять з лишком років тому в Криму за незалежність голосувало набагато більше людей. З цього конспірологи висновують, що мешканці півострова просто масово почали читати книгу Аксьонова «Остров Крым». А прочитавши її, почали готуватися до масової операції «Весна», як то було в того ж таки Аксьонова. Мешканці Кримського півострова просто заманюють потенційних окупантів. А далі — як карта ляже.

 

19.08.2013