Уряд запевнив, що всі школи почнуть навчальний рік 1 вересня.

 

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що новий навчальний рік в Україні розпочнеться вчасно, 1 вересня, та проходитиме у звичному режимі.

 

 

Про це Шмигаль сказав на засіданні уряду у четвер, повідомляє "Укрінформ".

 

"Новий навчальний рік розпочнеться вчасно – 1 вересняя – та проходитиме у звичному режимі. Наразі країна перебуває на «зеленому» рівні епідемічної небезпеки, ситуація залишається контрольованою. Це дає змогу розпочати роботу навчальних закладів. Навчання має відбуватися з дотриманням простих протиепідемічних правил", – сказав голова уряду.

 

З його слів, школи підготовлені та мають все необхідне. Водночас, додав керівник уряду, важливою умовою роботи, яка гарантує безпеку вчителя та учня, є вакцинація освітян. "Закликаю українських педагогів не нехтувати власною безпекою та робити щеплення. В Україні наявні в достатній кількості безпечні вакцини провідних виробників", – звернувся Шмигаль.

 

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов прогнозує, що навчальний рік розпочнеться у звичайному режимі. Закладів освіти, де буде вакциновано менше як 80% працівників, не закриватимуть.

 

“Ми не можемо знати, яка буде ситуація за місяць з пандемією. Судячи з останніх даних... кількість захворювань кожного дня стрибає – менше, більше, – але різкого зростання ми поки що не бачимо, і дай Боже, щоб не побачили. Тому орієнтуємося на початок навчального року у звичайному форматі. Ну а далі будемо діяти за ситуацією”, – сказав Горбачов під час експертної дискусії, організованої аналітичним центром Cedos.

 

26.08.2021