У Львові затримали прокурора за хабар від поліцейського.

 

У Львові після отримання хабаря у 2 тисячі доларів був затриманий прокурор відділу Львівської обласної прокуратури. Про це повідомили у Державному бюро розслідувань, слідчі якого провели затримання у середу, 21 липня.

 

 

Службовця затримали слідчі Головного управління ДБР у районі вул. Привокзальної.

 

 

За інформацією ДБР, у червні-липні 2021 року прокурор запропонував працівникові поліції, який був фігурантом у справі за фактом підробки адміністративного протоколу, допомогти уникнути кримінальної відповідальності.

 

Справу проти згадуваного поліцейського розслідували слідчі Львівського теруправління ДБР, а прокурор виступав процесуальним керівником. За 2 тисячі доларів він пообіцяв не скасовувати постанову про закриття того кримінального провадження.

 

Прокурора затримали після отримання грошей, які вилучили з його машини. Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.

 

 

Затриманому працівнику прокуратури інкримінують одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище за статтею 368 Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років, з конфіскацією майна.

 

Фото dbr.gov.ua, gp.gov.ua

22.07.2021