Юрко ТИМЧУК

Свирид Петрович з його вчоністю і рябим, яке для невчоних біле, – невмирущий. І в словах, і в діях окремих діячів стирчать вуха Голохвастова. Огляд подій тижня від Юрка ТИМЧУКА.
Якби англійський бомбардир-невдаха ознайомився з реаліями української політики, то скрутив би собі карк ще до того, як його повели на шибеницю. Огляд подій тижня від Юрка ТИМЧУКА
Через 163 роки після появи Шевченкового «Юродивого» в Україні шукають Лінча, бо Вашингтон на наших теренах не справиться. Огляд подій тижня в Україні.
У традиційному «триндіти – не мішки носити» перше дієслово трансформувалося. І після лютневих снігопадів стосовно деяких вітчизняних діячів пасує говорити «шуфльою махати – не мішки носити». 
Котермак, і він же Юрій Дрогобич, міг би зараз все пояснити депресивною Венерою, шизоїдним Марсом чи обсесивно-компульсивним Сатурном. Проте Котермака нема – і доводиться лаштувати астрологію, як вже вийде
Найпростіше пояснення нинішніх подій лежить у площині такої любої в постіндустріальному, постмодерному і постінформаційному суспільстві конспірології. Надто ефектно співпали у часі події.
В Україні триває експеримент зі створення соціуму, який буде суперстійким до чого завгодно. Перші пропозиції для референдуму, поради G7 та вперті "слуги народу" — огляд тижня
У ХХІ столітті шляхетна «інтуїція» чи то деградувала, чи то прогресувала в плебейську «чуйку»... Огляд тижня
Несподівані січневі мороз і снігопад – не привід розслаблятися і чекати, що Йордань все покращить. Коронавірус, як пророчать, триватиме до китайської паски але і без нього є багато цікавого й іноді корисного. 
Виходити зі святкової нірвани треба так само, як позбавлятися пластиру – різко, безжально, можна з матюками. В результаті адаптація до буднів буде болісною, але менш тривалою, і ми знову поринемо у звиклий бедлам. Огляд подій тижня в Україні.