Ігор МАРТИНІВ

Від цього маленького села на Закерзонні до українського кордону — дві сотні метрів. До війни тут мешкали майже 2500 українців, їх усіх депортували або знищили.
Колись цю чудово барокову будівлю для створення єпархіального музею викупив митрополит Андрей і заповів її народові.
У невеличкому селі схований непересічний храм, що нагадує про українське минуле нині польських земель
04.10.19 | | Галичина
Граф Скарбек — меценат, на кошти якого збудовані театр у Львові та колишній сиротинець у селі Заклад. Поглянемо на них згори
Продовження циклу відеооглядів пам'яток Галичини, знятих з висоти. Часто ці споруди руйнуються просто на очах. Але нині інша історія – збудована у XVIII столітті українська церква й зараз постає в усій красі.
Тут бував король Данило, а пізніше відбув літургію і Хмельницький. Розташована під самісіньким польським кордоном, це одна з найгарніших церков Галичини
Це одна з найбільших та найвідоміших синагог у всій Європі. Вона мала такий вишуканий вигляд, що її заборонили білити, аби не затьмарити її красою костели
Це одна з найдавніших пам'яток міста – ще за княжих часів тут стояла дерев’яна церква, при якій жили ченці. У ХVI ст., коли звели нову муровану церкву, в одній з келій розмістився Іван Федорович. Саме тут він надрукував свого Апостола.
21.06.19 | | Галичина
Проект храму в неовізантійському стилі виготовив видатний львівський архітектор Іван Левинський, а стіни церкви суцільно вкриті розписами Модеста Сосенка. Нове відео з циклу "Пам'ятки Галичини"
Посеред Львова за огорожею території автобусного заводу сховалася пам’ятка архітектури. Сховалася і повільно вмирає. Чергове відео з циклу «Пам’ятки Галичини».