Ігор МАРТИНІВ

Тут бував король Данило, а пізніше відбув літургію і Хмельницький. Розташована під самісіньким польським кордоном, це одна з найгарніших церков Галичини
Це одна з найбільших та найвідоміших синагог у всій Європі. Вона мала такий вишуканий вигляд, що її заборонили білити, аби не затьмарити її красою костели
Це одна з найдавніших пам'яток міста – ще за княжих часів тут стояла дерев’яна церква, при якій жили ченці. У ХVI ст., коли звели нову муровану церкву, в одній з келій розмістився Іван Федорович. Саме тут він надрукував свого Апостола.
21.06.19 | | Галичина
Проект храму в неовізантійському стилі виготовив видатний львівський архітектор Іван Левинський, а стіни церкви суцільно вкриті розписами Модеста Сосенка. Нове відео з циклу "Пам'ятки Галичини"
Посеред Львова за огорожею території автобусного заводу сховалася пам’ятка архітектури. Сховалася і повільно вмирає. Чергове відео з циклу «Пам’ятки Галичини».
Стародавнє галицьке містечко розкинулося у мальовничому передгір'ї Карпат біля самого польського кордону. Нове відео з циклу "Пам'ятки Галичини".
Чудовий палац тепер на межі цілковитої руйнації. Однак врятувати споруду ще можна. Відео з циклу "Пам'ятки Галичини".
Збудована за проектом Івана Левинського споруда милує око. В ній так багато рис, притаманних його стилеві, впізнаваного у будівлях Львова
Зведений у 1634 році як оборонна фортеця, Золочівський замок став королівською резиденцією Яна Собеського. За Австрії і за совєтів тут була тюрма. Потім ПТУ. Лише у 80-их роках минулого сторіччя замок став музеєм. Його реставрація триває й досі.
Давнє місто Самбір багате на історичні архітектурні пам'ятки. Відео з циклу Z "Пам'ятки Галичини".