Ігор МАРТИНІВ

Одна з найкращих пам'яток пізнього Ренесансу у Львові. Її вдалося зняти не лише з висоти, а й усередині. Нове відео Z з циклу "Пам'ятки Галичини".
Відзначаємо 205-ту річницю із дня народження автора музики українського гімну Михайла Вербицького. У нашому циклі "Пам'ятки Галичини" — церковця, в якій парохував композитор.
Найрозкішніший маєток Галичини тепер в стані повного занепаду. Може, ми останнє покоління, що бачить палац на власні очі. Відео із циклу "Пам'ятки Галичини"
Збудований за проєктом славетного Бернарда Меретина. Оздоблений скульптурами не менш славетного Йоана Георга Пінзеля. Оточений Митрополичими садами. Без сумніву вартий того, щоби помилуватися на нього з неба.
Від цього маленького села на Закерзонні до українського кордону — дві сотні метрів. До війни тут мешкали майже 2500 українців, їх усіх депортували або знищили.
Колись цю чудово барокову будівлю для створення єпархіального музею викупив митрополит Андрей і заповів її народові.
У невеличкому селі схований непересічний храм, що нагадує про українське минуле нині польських земель
04.10.19 | | Галичина
Граф Скарбек — меценат, на кошти якого збудовані театр у Львові та колишній сиротинець у селі Заклад. Поглянемо на них згори
Продовження циклу відеооглядів пам'яток Галичини, знятих з висоти. Часто ці споруди руйнуються просто на очах. Але нині інша історія – збудована у XVIII столітті українська церква й зараз постає в усій красі.
Тут бував король Данило, а пізніше відбув літургію і Хмельницький. Розташована під самісіньким польським кордоном, це одна з найгарніших церков Галичини