Ігор МАРТИНІВ

Колись, у XVII столітті, дрогобиччани виміняли її у села Недіїв на дев'ять возів солі, а місцевий зодчий Микола Тесля із отриманого матеріалу збудував те, що добре збереглося і дотепер. Наше нове відео з дрона оглядає сьогодні чи не найгарнішу українську дерев'яну церкву.
Бойківський тип дерев’яного храму фахівці називають вершиною української архітектури. Всього збережено 70 таких храмів, і один з них – у циклі "Пам'ятки Галичини"
Витягнутий вздовж пагорба, наче гігантський корабель. Мальовнича руїна, що колись була неприступною твердинею. Нове відео із циклу "Пам'ятки Галичини".
Монастир у карпатському селі Лаврів заснований ще в часи розквіту Галицько-Волинської держави. Тут зберігаються мощі св. Онуфрія, а за легендою – похований син короля Данила – князь Лев
30.04.20 | | Галичина
Колись це було місто з маґдебурзьким правом. Тепер це село з вцілілою пам’яткою – бароковим костелом Внебовзяття Пресвятої Діви Марії. Відео в циклі "Пам'ятки Галичини"
Одна з найкращих пам'яток пізнього Ренесансу у Львові. Її вдалося зняти не лише з висоти, а й усередині. Нове відео Z з циклу "Пам'ятки Галичини".
Відзначаємо 205-ту річницю із дня народження автора музики українського гімну Михайла Вербицького. У нашому циклі "Пам'ятки Галичини" — церковця, в якій парохував композитор.
Найрозкішніший маєток Галичини тепер в стані повного занепаду. Може, ми останнє покоління, що бачить палац на власні очі. Відео із циклу "Пам'ятки Галичини"
Збудований за проєктом славетного Бернарда Меретина. Оздоблений скульптурами не менш славетного Йоана Георга Пінзеля. Оточений Митрополичими садами. Без сумніву вартий того, щоби помилуватися на нього з неба.
Від цього маленького села на Закерзонні до українського кордону — дві сотні метрів. До війни тут мешкали майже 2500 українців, їх усіх депортували або знищили.