Буковина

Міська влада вирішила мобілізувати резервні місця в додаткових шпиталях.
"Кожну ніч мої діти, як зайченята, не сплять зі страхом, як тільки чують шарудіння у дворі".
Фіскальна служба інформує, що добродій заощадив 34,5 тис. грн.
У вівторок пообіді група з 20 осіб намагалася заблокувати прикордонний наряд і, згідно з прес-релізом ДПСУ, навіть вчинила спробу нападу. Один із учасників акції непокори отримав поранення ніг.
Активісти однієї з буковинських організацій під час публічного заходу в Чернівцях демонстрували картографічні зображення з маркуванням території області як румунської, котрі були виготовлені "для пропаганди святкування на території України 100-річчя створення «Великої Румунії»".
У Чернівцях презентували фотопроєкт, де давні буковинські вишивані сорочки одягли матері та дружини загиблих чернівецьких Героїв сучасної війни.
Наша сучасність любить простоту, а складність часто не те щоб ігнорує, а вихолощує до цієї самої простоти. Але ж усе по-справжньому важливе насправді є складним.   Інґа Кейван. Тінь базальту. Тіло базальту .  
Ковбасний магнат Чернівців, який дбав про підлеглих і годував бідних. Будучи шанованою і заможною у місті людиною, поляк зі Львова Пауль Станіслаус Подсудек помер ледь не жебраком у Румунії…
У Чернівцях видали унікальний фотоальбом «Буковина» — такого об’ємного ілюстрованого видання ще не було.
25 березня минуло 150 років від дня народження громадсько-політичного діяча, державника, дипломата, представника давнього боярського роду Миколи Миколайовича Василька (Миколи рицаря фон Василька, нім. Nikolaus Wassilko von Serecki, рум. Vasilco, 1868–1924).    
26.03.18 | Буковина |