Наталія ФЕЩУК

У Чернівцях перевидали знамениту книгу емігрантів із Буковини «Буковина. Її минуле і сучасне» (1956). Це репринт накладом 1000 примірників і обсягом 1000 сторінок
Архітектурний ансамбль резиденції Буковинських митрополитів у Чернівцях - найкраще творіння архітектора Йозефа Главки. Сьогодні якраз минає 190 років з дня його уродин. 
До Валентинового дня атмосферні фото: молодята початку ХХ століття, які вінчалися в греко-католицькому храмі Чернівців. Родинні архіви Наталії Гриценко.
Голокост другого покоління. Його квінтесенція – успадкована порожнеча. Діти тих, хто вцілів у Аушвіці. Їм нема до кого звернутися, бо довкола порожньо. І їм треба виговоритися.
«Буковинське Різдво» тривалістю у два місяці: в Чернівцях триває унікальний етнографічний проєкт.
«У центрі – гуцули, які трембітами видувають "Червону руту". Все це підсвічується різними кольорами, фонтани грають – створюється театр музики і світла», – це і є архітектурна мрія скульптора Івана Салевича.
Ковбасний магнат Чернівців, який дбав про підлеглих і годував бідних. Будучи шанованою і заможною у місті людиною, поляк зі Львова Пауль Станіслаус Подсудек помер ледь не жебраком у Румунії…
102 роки тому в Чернівцях відбулися велелюдні народні збори. Віче проголосило возз'єднання Північної Буковини із ЗУНР та подальшу злуку з Великою Україною.
У Чернівцях видали унікальний фотоальбом «Буковина» — такого об’ємного ілюстрованого видання ще не було.
Стартував проєкт літературної резиденції «Пауль Целан 100». Перший резидент – Юрій Андрухович.