Розпочато реорганізацію Івано-Франківської митниці.

 

 

В Івано-Франківській митниці Державної фіскальної служби України розпочали роботи з реорганізації установи. Про це сьогодні повідомили на fb-сторінці ДФС в Івано-Франківській області.

 

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 №858 “Про утворення територіальних органів Державної митної служби”, з 27.11.2019 розпочато реорганізацію Івано-Франківської митниці Державної фіскальної служби України шляхом приєднання її до Галицької митниці Державної митної служби України (79000, м. Львів, вул. Костюшка, 1)», – повідомили у митниці.

 

Зазначимо, новостворена Галицька митниця об'єднає Івано-Франківську, Львівську та Тернопільську області (за винятком міста Чортків, Чортківського, Борщівського, Гусятинського, Монастириського, Заліщицького та Бучацького районів).

 

Виконувачем обов’язків начальника Галицької митниці призначено Володимира Цабака – ексочільника Львівської інспекції ДАБК та управління капітального будівництва ЛОДА. Про це 15 листопада повідомив на своїй fb-сторінці керівник Державної митної служби Максим Нефьодов.

 

 

За даними видання «Наші гроші. Львів», у 2017 році Залізничний районний суд Львова двічі закривав справи про притягнення начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові Володимира Цабака до адмінвідповідальності за керування транспортними засобами в стані сп’яніння (ч. 1 ст 130 КУаАП). В обох випадках провадження закривали у зв’язку із закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності.

 

Володимирові Цабаку – 39 років. 2003 року закінчив юридичний факультет Львівського національного університету. Із 2003-го до 2016 року працював в управлінні юстиції Львівської області, згодом став керівником Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові, – інформує Zaxid.net.

 

У липні 2019 року Володимира Цабака призначили в.о. директора департаменту містобудування ЛМР. У вересні 2019 року Володимир Цабак став начальником управління капітального будівництва ЛОДА.

 

02.12.2019