Побратим Юрія Вербицького: "Слуга народу" постійно розмовляв з "тітушками" у час викрадення.

 

Народний депутат минулого скликання Ігор Луценко, котрий під час Революції гідності був викрадений із лікарні водночас із львів'янином Юрієм Вербицьким, впізнав у чинному народному депутатові Сергієві Литвиненку (фракція "Слуга народу") фіґуранта кримінального провадження, котрий перебував на постійному телефонному зв'язку з координатором "тітушків".

 

Про це Луценко написав на своїй сторінці у Facebook. Він додав, що пригледівся до особи Литвиненка після того, як того спіймали у сесійній залі за кнопкодавством.

 

 

Ще з приводу сюжетів Революції гідності. До вашої уваги – фото з матеріалів кримінального провадження щодо вбивства Юрія Вербицького, котре зараз досліджують у Бориспільському суді.

 

Пам'ятаєте такого депутата Сергія Литвиненка, котрий попався на кнопкодавстві і котрого я тоді впізнав як особу, чиє прізвище фігурує у матеріалах кримінального провадження щодо мого викрадення?

 

Він довгий час керував одним зі спиртозаводів, котрі, як кажуть, донедавна контролював кримінальний авторитет Чеба (Олексій Чеботарьов). Чеба під час Майдану фінансував тітушок, зокрема Крисіна, а також тих, хто викрадав нас з Вербицьким.

 

Так от, у час цього злочину такий собі Щинкін, права рука Чеби по найделікатніших завданнях, 24 (!) рази розмовляв з Литвиненком. Приблизно так само активно Щинкін наярював тітушкам з групи безпосередніх викрадачів, а також організатору злочину Зубрицькому.

 

 

В мене немає сумнівів, що в ті криваві ночі Литвиненко 24 рази спілкувався з тими бандитами виключно для того, щоб відмовити їх від нехороших справ!

 

Ігор Луценко, допис у Facebook (стилістику збережено)

 

Юрія Вербицького та Ігоря Луценка викрали з приміщення офтальмологічного відділення Жовтневої лікарні у місті Києві 21 січня 2014 р. (Вербицький отримав травму ока на Майдані, Луценко супроводжував його у лічниці).

 

22 січня тіло Юрія Вербицького зі слідами тортур знайшли у лісі на околицях села Гнідин Бориспільського району.

 

Ігор Луценко, котрому пощастило вибратися з лісу до людей, пізніше згадуватиме: бандити були особливо жорстокими з Юрієм, бо той походив зі Львова.

 

22.11.2019