Зеленський використав жарти про жіночий стан і солодке у перепалці з Тимошенко.

 

Президент України Володимир Зеленський у заочній політичній перепалці з лідеркою партії "Батьківщина" Юлією Тимошенко звернув увагу на її стрункий стан і похвалив за брак "солодкого" в раціоні. Юлія Володимирівна у відповідь запропонувала Володимиру Олександровичу повернутися до участі в корпоративах, але подбати про власне піаніно.

 

Володимир Зеленський іноді плутає жанри

 

Причиною заяви Зеленського став перехід Юлії Тимошенко в опозицію, а також твердження Юлії Володимирівни про те, що вона провадила переговори про посилення команди Зеленського своїми ресурсами.

 

"Є дуже давня українська традиція. Раз на п'ять років Юлія Володимирівна Тимошенко йде в опозицію до чинного Президента, імітуючи турботу про народ", – написав Зеленський у Facebook.

 

Реаґуючи на слова Тимошенко про її бажання запропонувати нових людей, Зеленський відповів: "Так, Юлія Володимирівна справді пропонувала. Вона принесла список своїх людей для призначення на «солодкі» місця. А натомість обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом зі «Слугою народу» у Верховній Раді. Звісно, ми відмовили. Адже епоха договірняків скінчилася назавжди".

 

Вкінці Володимир Зеленський звернувся до фізіології опонентки. "Але подивіться, який гарний вигляд має зараз «опозиція». Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають «солоденького»", – зазначив він.

 

Юлія Тимошенко, реаґуючи на допис Зеленського, висловила жаль через обраний Президентом тон. У відповідь вона нагадала голові держави ще одну "давню українську традицію". "Раз на п’ять років деяким українським Президентам здається, що вони взяли джек-пот! А далі все за сценарієм... Ну ви в курсі..." – натякнула Тимошенко.

 

"Словом, чекаємо Вас на корпоративах... Можна зі своїм піаніно", – віджартувалася ЮВТ.

 

Напередодні Юлія Тимошенко сказала під час інтерв'ю на ICTV, що вона, перш ніж піти в опозицію (причина – ринок землі), силкувалася допомогти Володимиру Зеленському. Зокрема, лідерка "Батьківщини" хвалилася тямущими людьми, котрі могли б зайняти відповідальні державні посади при Зеленському.

 

19.11.2019