У Львові побудують багатоповерхівку замість спортивно-рекреаційного комплексу.

 

На вулиці Володимира Великого, 2-А, у Львові приватне підприємство «Озерна алея» розпочало будівництво 16-поверхового житлового будинку під назвою ЖК «Львівська мрія». Хоча тут мали б звести спортивно-рекреаційний комплекс із житловими одиницями, підземним паркінгом та об’єктами громадського призначення, – пише видання «Наші гроші. Львів».

 

ПП «Озерна алея» отримало в липні 2018 року містобудівні умови й обмеження на вул. Володимира Великого, 2-А, на «спортивно-рекреаційний комплекс з житловими одиницями, підземним паркінгом та об’єктами громадського призначення». Причому отримало з третьої спроби, оскільки двічі члени виконкому переносили це питання. На перших двох засіданнях були суттєві зауваження до проєкту, зокрема й щодо малих площ, виділених під спортивну інфраструктуру.

 

Такий проєкт будівництва демонстрували з самого початку, під час розгляду на містобудівній раді. Джерело: lviv.nashigroshi.org

 

Як запевняв під час останнього розгляду цього питання тодішній головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, проєкт передбачав два поверхи спортивного призначення площею 1000 квадратних метрів. До слова, сам розгляд питання відбувався засекречено – його розглядали насамкінець, при цьому питання взагалі не було в порядку денному засідання виконкому. Усі члени міськвиконкому одноголосно підтримали проєкт.

 

Візуалізація 2017-2018 років, яку розглядала містобудівна рада та виконком. Джерело: lviv.nashigroshi.org

 

На етапі розгляду на архітектурно-містобудівній раді забудовник показав проєкт трисекційного будинку з різною висотою секцій – 10, 12 і до 14 поверхів – на 190 квартир, із трьохрівневим паркінгом.

 

Тепер на сайті забудовника – зовсім інший проєкт: суцільна 16-поверхівка із понад 300 квартирами. У ній лише два поверхи призначено під комерційну діяльність. Як повідомили у відділі продажу компанії, другий поверх планувала орендувати мережа спортзалів SportLife, однак передумала, а тому наразі не відомо, чи будуть у будинку спортивні приміщення взагалі.

 

Такий вигляд має проєкт на сайті забудовника нині. Джерело: lviv.nashigroshi.org

 

06.11.2019