У Львові стартувало голосування за проєкти Громадського бюджету.

 

 

Сьогодні, 1 листопада, стартувало голосування за найкращі проєкти громадського бюджету Львова. Голосування розпочалося о 00:01 1 листопада й завершиться о 23:59:59 15 листопада 2019 року.

 

Прийом проєктів на Громадський бюджет Львова 2019–2020 рр. завершився 15 вересня. Загалом 203 автори подали 219 проєктів (169 малих та 50 великих), що на 60 більше, ніж торік. Серед них є найрізноманітніші: від освітніх, медичних, урбаністичних середовищ, а також любителів тварин до культурних архітектурних осередків тощо. Проєкти дуже різноманітні. Серед них, зокрема, – порятунок озера на вулиці Панча, облаштування дитячих майданчиків, відпочинкових зон, коворкінгових площ та громадських просторів, мережі годівничок для котів, простору інноваційної освіти й навіть створення школи соцмереж.


Первинну модерацію, перевірку й аналіз у профільних виконавчих органах міськради пройшов 191 проєкт, 28 відхилили або ж відправили на доопрацювання.

 

Проголосувати можна за один великий (загальноміський, до 3 млн грн) та один малий (районний, до 600 тис. грн) проєкт. Віддати свій голос можуть особи, які досягли 16-річного віку та відповідають одному з таких критеріїв:

 

• Місце проживання особи зареєстроване у м. Львові (м. Винники, смт Рудно, смт Брюховичі), що підтверджується паспортом або карткою львів’янина.

• Підприємство, установа чи організація, де працює відповідна особа, зареєстроване у м. Львові, що підтверджується паспортом та довідкою з місця праці.

• Особа навчається у м. Львові, що підтверджується паспортом та студентським квитком або іншим документом, що підтверджує факт навчання.

• Особа володіє на праві власності об’єктом нерухомості у м. Львові, що підтверджується паспортом та витягом з відповідного реєстру прав власності.

• Місце народження особи зареєстроване у м. Львові, що підтверджується паспортом або свідоцтвом про народження.

 

Таким бачать майбутні кабінети хімії та фізики у школі "Будокан". Їхній проєкт передбачає реставрацію та пристосування кабінетів до навчання, а також придбання необхідного обладнання, щоб перетворення приміщення на "алхімічну лабораторію".

 

Як можна проголосувати?

 

Якщо ви офіційно зареєстровані у Львові, то проголосувати можна на електронній платформі «Громадський проект» https://lviv.pb.org.ua/ або https:// gb.city-adm.lviv.ua/ з допомогою bank ID або електронно-цифрового підпису.

 

ВankID — це спосіб електронної ідентифікації громадян через українські банки. Банк, клієнтом якого ви є, має інформацію про вас – ПІБ, місце проживання тощо. Обравши опцію «голосувати з BankID», ви надаєте системі разовий доступ до потрібних даних. Банк автоматично підтверджує вашу особистість – і ви голосуєте.

 

Важливо: cистема не отримує доступу до рахунку, не знімає гроші з рахунку, не перераховує гроші з рахунку. ) BankID просто ідентифікує, що ви – це ви. Безпека гарантована усіма банками, що використовують BankID.

 

Проголосувати за допомогою bank ID можуть клієнти таких банків:

 

• Приватбанк

• Монобанк

• Ощадбанк

• Кредобанк

• ПУМБ

• Ідея банк

• Банк Південний

• А-банк

• Конкорд-банк

• Радабанк

• Мотор-банк.

 

Клієнти Приватбанку також можуть проголосувати за допомогою банківських терміналів і в мобільному додатку Приват24.

 

Електронно-цифровим підписом, як правило, користуються підприємці, військові, держслужбовці та посадовці місцевого самоврядування.

 

Якщо ви офіційно не зареєстровані у Львові або не вдалося проголосувати на веб-сайті, можна проголосувати в Центрах надання адміністративних послуг м. Львова.

 

Із собою необхідно мати:

 

• Якщо ви офіційно зареєстровані або народжені у Львові – паспорт

• Якщо ви офіційно працюєте у Львові – паспорт і довідку з місця праці у Львові

• Якщо навчаєтесь у Львові – паспорт і студентський квиток або інший документ, що підтверджує факт навчання.

• Якщо володієте нерухомим майном у Львові – паспорт та витяг з відповідного реєстру прав власності.

 

 

Адреси Центрів надання адміністративних послуг:

 

ЦНАП пл. Ринок, 1

ЦНАП вул. Шевченка, 374

ЦНАП вул. Ген. Чупринки, 85

ЦНАП вул. І. Виговського, 32

ЦНАП вул. К. Левицького, 67

ЦНАП пр. Червоної Калини, 72а

ЦНАП вул. М. Хвильового, 14а

ЦНАП вул. Грушевського, 55, смт Рудне.

 

Графік роботи Центрів надання адміністративних послуг: понеділок-четвер – 09:00–18:00, п'ятниця 09:00–17:00, субота 09:00–16:00, неділя – вихіднийЦентри працюють без обідньої перерви.

 

На території Центру надання адміністративних послуг заборонено здійснювати агітацію та переконувати проголосувати за окремо взятий проєкт чи проєкти.

 

У разі, якщо необхідна додаткова інформація, можна зателефонувати 297-57-63 або написати на ел. скриньку grombudget@gmail.com.

 

Відповідно до рішення Львівської міськради, бюджет участі у 2020 році становитиме 42,4 млн грн. Переможців оголосять до 1 грудня, а відтак упродовж місяця складатимуть план реалізації найкращих ідей. Торік за результатами конкурсу ЛМР погодила фінансування 54 переможців конкурсу Громадського бюджету.

 

01.11.2019