Кабмін погодив кандидатуру голови Тернопільської ОДА.

 

Кабінет Міністрів на своєму засідання 9 жовтня розглянув проєкти указів і розпоряджень Президента про призначення керівників обласних і районних держадміністрацій. Серед них – і пропозицію про призначення на посаду голови Тернопільської ОДА Ігоря Михайловича Сопеля. Про це йдеться на сайті уряду.

 

 

Після того, як Кабмін підтримав пропозицію, кандидатуру має затвердити Президент. Оскільки ж він і запропонував претендента, то для призначення Сопеля залишилося лише дочекатися офіційного указу.

 

 

Ігор Сопель народився 16 вересня 1974 року в м. Хоростків Гусятинського району Тернопільщини.

 

Після закінчення школи вступив до Тернопільського державного технічного університету, після закінчення отримав кваліфікацію інженер-механік.

 

З 1991 р. працював на Хоростківському цукровому заводі: спершу слюсарем КВПіА, опісля – інженером ТЕЦ, загалом пропрацював на підприємстві 13 років. 2003 року розпочав підприємницьку діяльність.

 

З 2010 року – керівник Хоростківського регіонального структурного підрозділу ТОВ «Агробізнес». Підрозділ обслуговує три райони Тернопільської області (Гусятинський, Теребовлянський і Чортківський).

 

2010-2015 роки – депутат Хоростківської міської ради. З 2017 року – керівник федерації футболу у м. Хоростків.

 

Фото: terminovo.te.ua

 

2019 року Ігор Сопель балотувався у 166-му окрузі на позачергових виборах до Верховної Ради України від партії «Слуга народу», проте посів друге місце, поступившись самовисуванцеві Миколі Люшняку, який нині представляє округ у парламенті.

 

Одружений, батько двох дітей. Дружина Ольга Мирославівна – депутатка Хоростківської міської ради, також працює у Хоростківському відділенні ТОВ «Агробізнес», була довіреною особою чоловіка на виборах до парламенту, – інформує «Терміново».

 

Згідно з даними декларації, у власності Ігоря Михайловича Сопеля – магазин у Хоросткові (50 м кв.), МАФ (30 м кв.), квартира площею 68,2 м кв., частка гуртожитку 27/100 загальною площею 171,9 м кв. Їздить він автомобілем Toyota Camry 2014 року випуску. У декларації не вказано іншої машини пана Сопеля – Audi A6, дані про яку є в YouControl.

 

Пан Сопель є давнім прихильником і другом учасників «95-го кварталу», на його сторінках у соцмережах можна знайти багато фото з артистами цього проєкту.

 

10.10.2019