Тернопілля має нового голову ОДА – офіційно.


 

Тернопільську облдержадміністрацію очолив Ігор Сопель. Володимир Зеленський особисто приїхав на Тернопілля для його представлення, а Указ №792/2019 «Про призначення І.Сопеля головою Тернопільської обласної державної адміністрації», датований 31 жовтня, сьогодні з’явився на сайті глави держави.

 

Під час робочої поїздки на Тернопільщину Зеленський, окрім представлення очільника ТОДА, бере участь у нараді з питань розвитку спиртової галузі України. У програмі візиту також заплановано відвідини місцевої школи, де у 1918–1919 роках розміщувався уряд ЗУНР.

 

Окрім того, Президент ознайомиться зі станом будівництва та перспективами розвитку Центру веслування та водних видів спорту «Водна арена Тернопіль».

 

Фото: censor.net.ua

 

Для довідки: 

 

Ігор Сопель народився 1974 року в місті Хоростків на Тернопіллі. Після закінчення школи вступив до Тернопільського державного технічного університету, де отримав кваліфікацію інженер-механік.

 

З 1991 р. працював на Хоростківському цукровому заводі: спершу слюсарем КВПіА, опісля – інженером ТЕЦ, загалом пропрацював на підприємстві 13 років. 2003-го розпочав підприємницьку діяльність.

 

З 2010 року – керівник Хоростківського регіонального структурного підрозділу ТОВ «Агробізнес». Підрозділ обслуговує три райони Тернопільської області (Гусятинський, Теребовлянський і Чортківський).

 

2010–2015 роки – депутат Хоростківської міської ради. З 2017 року – керівник федерації футболу у м. Хоростків.

 

2019 року Ігор Сопель балотувався у 166-му окрузі на позачергових виборах до Верховної Ради України від партії «Слуга народу», проте посів друге місце, поступившись самовисуванцеві Миколі Люшняку, який нині представляє округ у парламенті.

 

Одружений, батько двох дітей. Дружина Ольга Мирославівна – депутатка Хоростківської міської ради, також працює у Хоростківському відділенні ТОВ «Агробізнес», була довіреною особою чоловіка на виборах до парламенту.

 

01.11.2019