Відзавтра до львівських шкіл, дитсадків і лікарень подадуть тепло.

 

За інформацією заступниці міського голови з гуманітарних питань Галини Слічної, з 4 жовтня теплопостачальні підприємства розпочнуть подавати опалення до бюджетних установ Львова.

 

 

«У зв’язку зі зниженням температури, з 4 жовтня розпочинається опалювальний сезон у школах, садках, закладах охорони здоров’я та культури.

 

Теплопостачальні підприємства подаватимуть теплову енергію на підставі письмових звернень керівників закладів освіти, охорони здоров’я та культури», – уточнила Галина Слічна.

 

За інформацією ЛМКП «Львівтеплоенерго», сьогодні вранці підприємство вже почало подавати опалення на основі листа-звернення до КЗ ЛОР «Будинок дитини №1», що на вул. Комаринця, 2-а.

 

Нагадаємо, опалювальний сезон для населення розпочинається, якщо середньодобова температура зовнішнього повітря протягом трьох діб опуститься нижче +8° С.

 

 

В Івано-Франківську завтра, 4 жовтня, опалення подадуть до міських медичних закладів і геріатричного пансіонату. А вже з 8 жовтня опалювальний сезон стартує в усьому місті – комунальники розпочнуть теплопостачання житлового фонду. Наразі ж, як повідомили в Івано-Франківськтеплокомуненерго, ще проводять капремонт на проблемних ділянках підземних інженерних комунікацій. Аби уникнути нових проривів, необхідно закупити відповідні матеріали. Керівництво теплокомуненерго вже попросило на це фінансової допомоги в мерії.

 

Щодо Тернополя, то наразі там не повідомляють про початок опалювального сезону.

 

03.10.2019