Аваков не розуміє нападок ДБР проти Парубія.

 

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков висловив подив формулюваннями, допущеними Державним бюро розслідувань у кримінальному провадженні, відкритому за заявою ексзаступника голови Адміністрації Президента Андрія Портнова проти колишнього лідера "Самооборони Майдану" Андрія Парубія. Водночас, Аваков зазначив, що ДБР, згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу, було зобов'язане внести відповідні відомості до ЄРДР.

 

Про це Аваков написав на своїй сторінці у twitter.

 

 

"Справа ДБР щодо Парубія та Одеси. Розумію, ще не могли за заявою не відкрити ЄРДР, – вимога КПК. Не розумію упередженості формулювань. Очікую, відповідно до закону та здорового глузду, закриття провадження та спростування абсурдних звинувачень", –  прокоментував міністр.

 

Нагадаємо, народний депутат Андрій Парубій повідомив, що Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження проти нього.

 

"Відчайдушна протидія української влади і громадянського суспільства гібридному захопленню путінською Росією всього нашого південного сходу – восьми українських областей, через захоплення влади проросійськими силами у обласних центрах, зокрема і в Одесі, – тут вже класифікується однозначно, як «факт створення і координування Парубієм А.В. громадських озброєних угруповань з метою вчинення масових заворушень 02.05.2014 на території Одеси", – обурився Парубій.

 

У серпні ексзаступник голови Адміністрації Президента Андрій Портнов стверджував, що ДБР відкрило кримінальне провадження проти Парубія за його заявою.

 

23.09.2019